♥ ایــــران قـــدرت والــیبــال دنیــــا ♥

 
 
گرما در فصل نقل و انتقالات والیبال
اسپک بزن! |به گزارش "ورزش سه"، از اوایل آبانماه سال جاری لیگ‌برتر والیبال یک بار دیگر کار خود را آغاز خواهد کرد و ستاره های ملی‌پوش که این روزها تعداد آنها کم هم نیست، در حال مذاکره با تیم های پیشنهاددهنده هستند. در این بین بانک سرمایه، شهرداری ارومیه و پیکان پیشگامان بازار نقل و انتقالات بوده اند و سایر تیم ها هم جسته و گریخته به جذب بازیکن می‌ پردازند.


اما تا اینجای بازار نقل و انتقالات که مدت زیادی هم از آن نگذشته است، تکلیف بسیاری از بازیکنان ملی‌پوش مشخص شد که ستاره ها مثل چند سال اخیر در تیم های مدعی پخش شده اند. حالا نگاهی می‌ اندازیم به روند نقل و انتقال بازیکنان والیبال تا به اینجای سال:

شهرداری ارومیه

این تیم سال گذشته ملی‌پوشان زیادی را جذب خود کرد که در نهایت منجر به حضور آنها در فینال لیگ‌برتر والیبال شد. اما برای شروع لیگ امسال اکثر بازیکنان سال گذشته شهرداری ارومیه مورد توجه تیم های مدعی بوده اند. براین اساس تا به اینجای کار جدایی پوریا فیاضی و شهرام محمودی از این تیم قطعی شده است و فرهاد پیروت پور، عبدالرضا علیزاده و میلاد عبادی پور با این تیم قرارداد خود را تمدید کرده اند. سعید معروف، حامد رضایی و جواد محمدنژاد 3 بازیکن بومی این تیم هم در حال مذاکره برای تمدید قراردادهایشان هستند.

شهرداری تبریز

پدیده فصل گذشته لیگ‌برتر والیبال بدون شک شهرداری تبریز بود که با جمع آوری تیمی بدون ستاره توانست از جمع مدعیان عبور کرده و مدال برنز لیگ را به دست بیاورد. آنها پدیده های زیادی به لیگ معرفی کرده اند که از دل آنها حسن صنوبر و مهدی مرندی به تیم‌ملی بزرگسالان راه پیدا کردند و اکبر ولایی هم در تیم نوجوانان مشغول کار است. آنها برای لیگ امسال دست به تغییرات زیادی زده است و ستاره های فصل گذشته خود را کنار گذاشته و با بازیکنانی جدید قصد شروع لیگ 94 را دارند. جدایی میکائیل تاجر، سعید مصطفی‏وند، علی بهبودی و علیرضا جلالی از این تیم قطعی است و مسوولان تبریزی در حال جلب رضایت صنوبر و مرندی برای تمدید قرارداد هستند. از آن طرف محمدطاهر وادی، علی مباشری، امین علوی و محمدرضا آصفی قراردادی جدید با این تیم امضا کرده اند و برای لیگ جاری پیراهن تیم شهرداری تبریز را خواهند پوشید.

بانک سرمایه

یکی دیگر از تیم های وابسته به بخش خصوصی امسال قرار است وارد لیگ‌برتر والیبال شود و مثل سایرین هزینه هایی را برعهده گرفته است. این تیم با هدایت مصطفی کارخانه قرارداد بازیکنانی چون مهدی مهدوی، شهرام محمودی، سیدمحمد موسوی، عادل غلامی، مهدی بازارگرد، فرهاد ظریف و پوریا فیاضی را قطعی کرده و به دنبال جذب چند بازیکن خارجی است. البته قرارداد این بازیکنان به صورت داخلی امضا شده است و هنوز رسمی نشده و احتمال تغییراتی در این بین وجود دارد.

پیکان

پیکان قهرمان فصل گذشته لیگ‌برتر والیبال بعد از 5 سال دوری از قهرمانی یک بار دیگر توانست این عنوان را به دست بیاورد. آنها با استفاده از بازیکنان ملی‌پوش و باتجربه موفق شده اند در لیگی دشوار عنوان قهرمانی را به دست بیاورند. از بین بازیکنان فصل پیش فقط احتمال جدایی سیدمحمد موسوی وجود دارد که این بازیکن توافقاتی را با بانک سرمایه صورت داده است. فرهاد قائمی و مجتبی میرزاجانپور قرارداد خود را با این تیم تمدید کرده و سایر بازیکنان فصل گذشته هم در این تیم ماندنی هستند. قطعا دو بازیکن بلغاری به پیکان اضافه خواهند شد.

کاله مازندران

قهرمان اسبق لیگ‌برتر والیبال بعد از یک سال غیبت در این مسابقات قصد دارد سال جدید به میدان بازگردد و در اولین اقدام مربی محبوب آملی ها را به این تیم بازگرداند. در حال حاضر بهروز عطایی هدایت کاله را برعهده دارد و گفته می‌ شود او با نیکو فرینکس پاسور هلندی اسبق تیم خودش قراردادی را به امضا رسانده است و سعید شیرود به همراه علی شفیعی دیگر گزینه های مدنظر این مربی هستند.

نماینده گیلان در این بین برای حضور در لیگ‌برتر والیبال اعلام آمادگی کرده و انحلال میزان خراسان قطعی است. ملی‌پوشان والیبال تا به اینجای کار به صورت تقریبا مساوی بین تیم های مدعی تقسیم شده اند و گویا امسال هم لیگی جذاب را والیبال به خود خواهد دید.

متین ورامین هم طبق آخرین اطلاعات در لیگ برتر 94 حضور دارد.


مرتبط با : سوپرلیگ 94
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 7 مرداد 1394
زمان : 04:16 ب.ظ
نماینده گیلان در لیگ‌ برتر والیبال
اسپک بزن! |به گزارش ورزش سه، حضور مقتدرانه سه ساله تیم والیبال داماش گیلان آخرین تجارب تیم داری این استان در سطح اول والیبال بود و بعد از آن نماینده ای دیگر از این استان در مسابقات حضور نداشت. حالا بعد از 4 سال غیبت گیلان در لیگ‌برتر والیبال تیم مهر رضوی از این استان برای حضور در جمع تیم های برتر والیبال اعلام آمادگی کرده است.

داماش آخرین تیمی از گیلان بود که با به خدمت گرفتن محمد محمدکاظم، سعید معروف، مهدی مهدوی، آرش کشاورزی، علیرضا نادی و سایر ملی‌پوشان زمان خود تیمی جدی در لیگ‌برتر والیبال فعالیت می‌ کرد. اما بعد از آن گیلان دیگر نماینده ای در لیگ‌برتر نداشت، حالا مسوولان این تیم با ارسال نامه ای به سازمان لیگ فدراسیون والیبال آمادگی شان را برای حضور در مسابقات امسال اعلام کرده اند.

در حال حاضر گیلان نماینده ای در تیم‌ملی والیبال ندارد اما بازیکنانی چون فرید آخوندزاده، مرتضی شیاری، محمود توانایی و مرتضی صالحی نماینده این استان در رده های مختلف ملی بوده اند.
مصطفی کارخانه: تیم ما مثل سایر تیم‌ها مبالغی براساس عرف پرداخت کرده است


به گزارش "ورزش سه"، حضور ستاره‌های ملی‌پوش والیبال در تیم تازه تاسیس بانک سرمایه واکنش‌های متفاوتی را در پی داشت که عده‌ای از جذب اکثر ستاره‌ها در یک تیم انتقاد می‌کردند.

مصطفی کارخانه سرمربی این تیم در گفت‌وگو با ورزش سه گفت: نمی‌دانم دلیل این سنگ‌اندازی‌ها چیست؛ سال‌های گذشته چندین و چند تیم به جذب ستاره‌ها پرداختند و مبالغ زیادی را برای جذب بازیکن هزینه کرده‌اند اما کسی حرفی نزد. اما فکر می‌کنم در والیبال به نام کارخانه حساس هستند و هرگاه من تیمی خوب را می‌بندم، این حرف و حدیث‌ها پیش می‌آید. حالا که یک تیم خصوصی به والیبال آمده است و قصد سرمایه‌گذاری دارد را باید حمایت کرد نه اینکه با این صحبت و سنگ‌اندازی‌ها برای کارشان مشکل ایجاد کرد.

او در مورد مبالغ هزینه شده برای بازیکنان و تکمیل کادرتیم گفت:‌ تیم ما مثل سایر تیم‌ها مبالغی براساس عرف را پرداخت کرده است و قراردادی نجومی و یا عجیب در تیم ما دیده نمی‌شود. تیم ما مثل سایر تیم‌هایی که سال‌های گذشته بازیکن ملی‌پوش را جذب کرده‌اند، هزینه کرده است و هزینه‌ای غیرمنتظره و دور از استاندارد خرج نشده است. به نظر من هرچه رقابت بین تیم‌ها در لیگ داخلی بیشتر شود به نفع تیم ملی هم هست و باید تیم‌ها تلاش بیشتری برای رقابت در لیگ از خود نشان دهند.


مرتبط با : سوپرلیگ 94
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 7 مرداد 1394
زمان : 04:13 ب.ظ
عطایی:مبلغ‌قرارداد‌برخی‌بازیکنان‌منطقی‌نیست
اسپک بزن! |به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، بازار نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال در فصل گرم مسابقات تیم ملی با خریدهای تیم تازه وارد بانک سرمایه شروع شد. مصطفی کارخانه، سرمربی این تیم برای شروع، شهرام محمودی، محمد موسوی، مهدی مهدوی، عادل غلامی، فرهاد ظریف، مهدی بازارگرد و پوریا فیاضی را در لیست خرید خود قرار داد و با آنها یک ساله بست.

در طرف مقابل، کاله آمل نیز دوباره به لیگ برتر برگشته و قصد تیمداری و تکرار افتخارات گذشته را دارد. بهروز عطایی، سرمربی این تیم بر خلاف کارخانه، عجله‌ای برای خرید ندارد و البته نظرات خاص خودش را دارد. وی در این باره گفت: یکی دو تیم شروع به یارگیری و جذب بازیکن کرده‌اند که جو بازار را کاملا به هم ریخته‌اند. رقم‌هایی که این تیم‌ها برای جذب بازیکن پرداخت کرده‌اند به هیچ عنوان منطبق بر منطق خاصی نیست و در بازار نقل و انتقالات حباب ایجاد کرد است.

عطایی ادامه داد: ما عجله‌ای برای جذب بازیکن نداریم و طبق برنامه پیش می‌رویم تا بازیکنان مورد نظرمان را جذب کنیم. در حال حاضر تنها حضور نیکو فرِریکس (پاسور هلندی) در تیم کاله قطعی شده ولی ممکن است باز هم بازیکن خارجی جذب کنیم.

مرتبط با : سوپرلیگ 94 حواشی
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 7 مرداد 1394
زمان : 04:09 ب.ظ
عطایی: منتظر ترکیدن حباب نقل و انتقالات هستیم
اسپک بزن! |


به گزارش "ورزش سه"، در حرارت نقل و انتقالات والیبال تیم هایی حضور دارند که هنوز اقدام جدی ای برای جذب بازیکن نکرده اند. کاله، قهرمان دو دوره لیگ‌برتر والیبال یکی از تیم هایی است که پس از یک سال دوری از لیگ‌برتر حالا یک بار دیگر به مسابقات بازگشته است، اما اقدام جدی برای یارگیری نکرده است.

کاله همیشه یکی از تیم های مدعی و قدرتمند لیگ‌برتر والیبال بوده است و هنوز مشخص نیست حضور آنها در لیگ امسال چطور خواهد بود. بهروز عطایی سرمربی این تیم در گفت‌وگو با ورزش سه می‌ گوید: قطعا امسال تیم ضعیفی از کاله نخواهید دید. ما به واسطه تماشاگرانی که داریم، همیشه باید تیم خوبی را راهی میدان کنیم ضمن اینکه والیبال برند کاله است و ما نمی‌ توانیم با گرفتن نتایج ضعیف این سابقه را خراب کنیم.

او در مورد روند یارگیری تیمش که کند پیش می‌ رود هم اینطور توضیح داد: متاسفانه بازار نقل و انتقالات خراب شده است، حبابی ایجاد شده که کار را برای تیمی چون ما سخت کرده است و باید منتظر بمانیم تا با اتمام یارگیری بعضی از تیم ها این حباب بترکد و نوبت به یارگیری ما برسد. فعلا عجله ای نداریم و در آینده نزدیک نفرات مورد نظر خود را جذب خواهیم کرد.

عطایی چند بازیکن کاله را که تا به الان با این تیم به توافق رسیده اند را نام برد: صابر نریمان نژاد، علی شفیعی، سعید شیرود و نیکو فرینکس با این تیم به توافق نهایی رسیده اند و احتمالا یک بازیکن خارجی به همراه چند ملی‌پوش در تیم حضور پیدا خواهند کرد.والیبال ارومیه هم دست به کار شد


به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه بانک سرمایه به عنوان اولین تیم مدعی لیگ‌برتری تصمیم به جذب ستاره های والیبال گرفت، پیکان هم خود را وارد بازار نقل و انتقالات کرد و بازیکنان فصل گذشته خود را در تیم نگه داشت.

تقریبا اکثر ملی‌پوشان والیبال در مدت 10 روز اخیر تکلیف تیم های خود را مشخص کرده اند و در این بین شهرداری ارومیه که از تیم های مدعی لیگ محسوب می‌ شود و عنوان نایب قهرمانی سال گذشته را هم در کارنامه دارد، کمی از بازار نقل و انتقالات عقب مانده بود تا اینکه با تمدید قرارداد عبدالرضا علیزاده، میلاد عبادی پور و فرهاد پیروت پور خود را به سایر تیم های مدعی رساند.

جدایی پوریا فیاضی و شهرام محمودی از این تیم قطعی است و تنها ملی‌پوشی که هنوز تکلیفش با ارومیه ها مشخص نیست سعید معروف است که گفته می‌ شود مذاکراتی را با این تیم داشته اما هنوز به توافق نهایی نرسیده است.مرتبط با : سوپرلیگ 94
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 7 مرداد 1394
زمان : 04:06 ب.ظ
والیبال ورامین در لیگ برتر ماندنی شد
اسپک بزن! |


به گزارش "ورزش سه"، در این روزهای پرحرارت نقل و انتقالات خبر انحلال برخی از تیم های مدعی به گوش می‌ رسید که نگرانی هایی را به وجود آورده بود اما حضور کاله و بانک سرمایه به مقدار زیادی از شدت این نگرانی ها کاست. موضوعی که کمی می‌ توانست لیگ را از هیجان سابق دور کند، غیبت متین ورامین بود که در طول 3 سال حضورش توانست یک عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی را کسب کند.


اما شنیده می‌ شد این تیم هم به انحلالی های والیبال پیوسته است و قصد حضور در لیگ امسال را ندارد. با انتشار این خبر مسوولین شهر ورامین و والیبالیست های آنها به دنبال حامی مالی برای تیم شهرشان گشتند که در نهایت والیبال در این شهر یک بار دیگر زنده شد و امسال هم ورامین در لیگ‌برتر والیبال نماینده خواهد داشت.

احسن شیرکوند ملی‌پوش اسبق ورامینی والیبال ایران که چندین سال هم در متین توپ می‌ زد، به عنوان یکی از بانیان ابقای تیم ورامین در لیگ‌برتر در مورد این تجدید حضور به ورزش سه گفت: ما 3 سال حضور موفق با تیم متین در لیگ والیبال داشتیم که دو فینال حاصل آن بود اما شرکت متین مثل سایر شرکت ها اختیار سرمایه خود را داشت و تصمیم گرفت دیگر امسال به تیم داری نپردازد. در ابتدا تمام پیش‌بینی ها بر این بود که با کناره گیری متین دیگر والیبال در ورامین زنده نخواهد ماند اما با پیگیری های مسوولین شهر و نماینده مجلس یک حامی مالی دیگر برای ادامه کار والیبال در ورامین اعلام آمادگی کرد. ورامین امسال هم با قدرت در لیگ خواهد ماند و اینکه متین دیگر نخواهد از والیبال این شهر حمایت کند، دلیل نمی‌ شود که ورامینی ها در لیگ حضور نداشته باشند. این حامی مالی فقط و فقط قصد زنده نگه داشتن والیبال در ورامین را دارد و هنوز نام خاصی برای تیم در نظر گرفته نشده است و شنبه هفته آینده با پایان گرفتن کارهای قانونی و ثبتی این تیم از نام و چهره نماینده امسال ورامین در لیگ پرده برداری خواهد شد.
اما متین سهمیه جام باشگاه های جهان را با خود داشت و امتیازات دیگری را هم در این چندسال جمع کرده بود که حالا تکلیف آنها مشخص نیست. شیرکوند در این باره می‌ گوید: از همان ابتدا نام نماینده والیبال ورامین در فدراسیون والیبال فرمانداری قید شده بود و تمام امتیازاتی که متین در سال های گذشته با خود داشت، امسال برای نماینده ورامین لحاظ می‌ شود. در این چند روز اخیر شخص رئیس فدراسیون نهایت همکاری را برای بقای والیبال ورامین به کار برد که حضور داورزنی نقش پررنگی در بازگشت این شهر به والیبال داشت. امتیازات سرجایش هست اما ما همکاری خوبی با فدراسیون خواهیم داشت و مشکلی پیش نخواهد آمد. در چند روز آینده هم شروع به یارگیری می‌ کنیم و مشکلی از بابت حضور در لیگ جدید نخواهیم داشت.


مرتبط با : سوپرلیگ 94
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 7 مرداد 1394
زمان : 04:04 ب.ظ
کارخانه: برخی زیرمیزی پول می‌دهند
اسپک بزن! |به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس مصطفی کارخانه، درمورد شرایط تیم والیبال بانک سرمایه و اینکه گفته می‌شود جدایی محمد موسوی از پیکان قطعی نیست، اظهار داشت: آنها حرف از عدم جدایی موسوی می‌زنند و ما هم می‌گوییم این بازیکن را جذب کرده‌ایم. هنوز ثبت رسمی نشده است، اما طی یکی دو روز آینده همه چیز رسمی خواهد شد.


وی درمورد اینکه برخی مربیان گفته‌اند که حضور بعضی تیم‌ها بازار نقل و انتقالات والیبال را خراب کرده است، گفت: وقتی بازیکن دوست دارد به تیم دیگری برود یعنی می‌خواهند پول بیشتری به وی بدهند. ما هم مثل همه در حد عرف با بازیکنان قرارداد بسته‌ایم. اگر یک ریال بیشتر از قراردادهای سال گذشته به کسی داده باشیم من گردنم را می‌زنم!

کارخانه با بیان اینکه هر کسی یک عیاری دارد، ادامه داد: ما بر اساس شرایط بازیکنان با آنها قرارداد می‌بندیم. برای مثال در سال‌های گذشته تیم‌هایی مانند ارومیه، پیکان، متین ورامین و میزان برای رسیدن به قهرمانی بسیار هزینه کردند. تمام تیم‌ها دوست دارند قهرمان شوند و برای رسیدن به این هدف هزینه می‌کنند و فکر نمی‌کنم موضوع عجیبی باشد، اما واقعاً ما مبغلی خارج از عرف به کسی نداده‌ایم.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه خاطرنشان کرد: هر کسی که تیمش را برای قهرمانی می‌بندد در سکوت و آرامش کار می‌کند، اما هر تیمی که نمی‌تواند بازیکن خوب جذب کند گلایه کرده و معترض است. من اصلاً قراردادها را افزایش نداده‌ام؛ ضمن اینکه چرا هیچ وقت من معترض نبودم. چرا هر زمانی که نام مصطفی کارخانه مطرح می‌شود آقایان شاکی می‌شوند؟

وی در واکنش به اینکه شاید چون شما هر سال با تیم‌های پر هزینه وارد لیگ شده‌اید، تصریح کرد: اصلاً این موضوع را نمی‌پذیرم. هر کجا که رفته‌ام سعی کرده‌ام عرف را رعایت کنم. دیگران زیرمیزی پول می‌دهند و کسی اعتراض نمی‌کند، اما چون قراردادهای من با بازیکنان شفاف است برخی‌ها سواستفاده می‌کنند.

کارخانه درمورد جذب ژیگادلو، پاسور سابق لهستان و مهدی مهدوی خاطرنشان کرد: این بازیکن لهستانی قرار است تا دو هفته دیگر به ایران بیاید. در تیم من هیچ بازیکنی نفر اول نیست و هر بازیکن بر اساس شایستگی می‌تواند در ترکیب قرار بگیرد. درمورد مبلغ قرارداد ژیگادلو هم باید بگویم که بسیار پایین است.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه درمورد احتمال حضور این تیم در استان گیلان اظهار داشت: هیچ اشکالی ندارد و من خودم موافق این موضوع هستم. حالا که والیبال پیشرفت کرده است، باید فراگیر شود. هر چه والیبال فراگیرتر شود به سود این رشته است.


مرتبط با : سوپرلیگ 94 حواشی
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 7 مرداد 1394
زمان : 04:03 ب.ظ
فرهاد ظریف: از قول من به کواچ دروغ گفتند/ بعد از المپیک همه چیز را می‌گویم
اسپک بزن! |

فرهاد ظریف گفت: از من خواسته بودند تا المپیک با تیم ‌ملی بمانم اما از قول من به کواچ حرفهای دروغی زدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان رضوی، لیبروی والیبال ایران در نشست خبری که در محل اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد در خصوص اتفاقات اخیر پیرامون حضورش در تیم ملی، اظها‌ر کرد: درباره تیم ملی حرف‌های زیادی می‌توان زد ولی برای خودم و تیم ‌ملی حریمی قائل هستم و نمی‌خواهم همه صحبت‌ها را بگویم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: متاسفانه از این گونه اتفاقات تلخ پیش از این برایم دو بار دیگر اتفاق افتاده بود، ولی در هر بار دوباره بلند شدم و کار کردم. دوره‌های سختی را تحمل کردم و سخت ترین دوره، همین دوره اخیر بود که بسیار تلخ بوده و اصلا دوست نداشتم چنین اتفاقی رخ دهد.

ظریف تصریح کرد: دو سال پیش زمانی که تصمیم گرفتم در اوج خداحافظی کنم، مردانه از تیم ‌ملی کناره‌گیری کردم و خواستم جا را برای جوانان باز کنم، ولی پس از این تصمیم همه به دنبال این بودند که من برگردم؛ از فدراسیون گرفته تا سرمربی تیم ‌ملی و مردم خواستار بازگشت من بودند و پس از بر سر کار آمدن کواچ وی مستقیما از من خواست که دوباره به تیم باز گردم و عنوان کرد که شما یکی از مهره‌های تاثیرگذار تیم بوده و ما به شما نیاز داریم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: پس از آن همه چیز به خوبی پیش رفت و نتایج خوبی را در تیم ‌ملی کسب کردیم. از من خواسته بودند که تا المپیک در کنار تیم ‌ملی بمانم، تا زمانی که در اردوی چک و فنلاند انرژی‌های منفی به من داده شد و نسبت به آینده خودم در تیم ‌ملی بدبین شدم. در بازی با آمریکا بنا بر صلاحدید سرمربی لیبروی دوم تیم شدم که نباید این اتفاق رخ می داد، اما به دلیل این که یک ورزشکار حر‌فه‌ای هستم، کاملا این موضوع را قبول کردم و به عنوان ذخیره روی نیمکت نشستم و پس از آن به عنوان لیبروی اصلی در تیم ‌ملی حضور داشتم تا زمانی که بازی دوم لهستان آغاز شد که شب قبل آن به دلیل سرماخوردگی شب بسیار سختی را گذرانده بودم. با دارو و سرم خود را برای این دیدار آماده کردم، ولی پس از گیم اول واقعا دیگر توانایی ایستادن روی پای خود را نداشتم و به همین دلیل به کادرفنی انتقال دادم تا بیرون از زمین قرار گیرم، ولی در گیم پنجم که شرایط حساس شد دوباره لباس پوشیدم و منتظر بودم که به دستور سرمربی وارد زمین شوم، اما در این فاصله شخصی گویا جمله نامناسبی را به کواچ رسانده بود که اصلا جمله من نبود.

لیبروی ملی‌پوش تیم والیبال ایران در ادامه صحبت‌های خود، خاطر‌ نشان کرد: بعد از بازی سرپرست تیم، آقای خوشخبر از من خواست که با توجه به مصدومیت دستم برای درمان به تهران بروم و برای درمان آن اقدام کرده تا در بازی‌هایی که میزبان هستیم بتوانم در اختیار تیم باشم. فردای آن روز با بلیتی که برای من گرفته شد به تهران بازگشتم و برای درمان اقدام کردم که با مشورت پزشکان گفته شد که مصدومیت دست من بیشتر نخواهد شد و به همین دلیل می‌توانم در تمرینات شرکت کنم. با تیم ‌ملی "ب" تمرین کرده و منتظر بودم تا به تیم ‌ملی بپیوندم، اما شاهد بودم که صحبتی دیگر از سوی تیم ‌ملی با من نشد و به تیم دعوت نشدم و مرندی که عملکرد خوبی نیز در این چند بازی داشت، جایگزین من در تیم ‌ملی شد که اگر شاید من نیز بودم دیگر ظریف را دعوت نمی کردم.

لیبروی ملی‌پوش تیم والیبال ایران با صدای لرزان و بغضی در گلو ، اظها‌ر کرد: واقعا شرایط سختی را در آن مدت گذراندم و می‌توانم بگویم بازی که در مقابل آمریکا در تهران برگزار شد و با لباس شخصی در سالن آزادی حاضر شدم سخت‌ترین لحظات زندگی من بود، زیرا هیچ گاه پیش نیامده بود که با لباس شخصی در سالن بازی تیم خود را مشاهده کنم و حتی در بازی‌های بعدی نیز در خانه نماندم و سر خود را با دخترم گرم کردم و در خانه نماندم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: این صحبت‌ها حرف‌های دلم بود که باید می‌گفتم. به تصمیم فدراسیون احترام می گذارم و ناراحت نیستم که دعوت نشده ام. ناراحتی من از این است که چرا بی احترامی شد و تا این لحظه که من صحبت می‌کنم هیچ کسی از فدراسیون والیبال با من در این مورد صحبتی نکرده است.

ظریف ا‌ضافه‌ کرد‌: با یکی از مسئولان فدراسیون که صحبت می‌کردم عنوان کردم ای کاش اگر می‌خواستید فرهاد ظریف را کنار بگذارید بهتر بود که برای حفظ ارج و قرب وی یک بازی خداحافظی رسمی برای وی برگزار می‌کردید و یا نه اصلا در همان دیدارهای مقابل آمریکا یا روسیه من با لباس شخصی در آن سالن و در حضور هو‌اد‌ا‌ران از تیم ‌ملی خداحافظی می‌کردم، ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد و برخوردی که با من شد برخورد خوبی نبود.

لیبروی ملی‌پوش تیم والیبال ایران، افزود: دو سال پیش نیز که در اوج خداحافظی کردم تنها دلیلم این بود که چنین رفتاری با من نشود، ولی طی یک ماه گذشته که به مشهد بازگشته‌ام و به دنبال کارهای آکادمی هستم توانسته‌ام کمی این موضوع را فراموش کنم.

وی همچنین در خصوص اظهار نظرات متفاوتی که در این مدت در خصوص وی شده است، خاطر‌ نشان کرد: جملات جالبی در این مدت شنیده‌ام که اصلا خوب و در شان من نبوده است. مثلا یکی از آنها گفته بود که فرهاد ظریف باید خود را در لیگ والیبال نشان دهد. من نمی‌خواهم در این زمینه اصلا صحبتی کنم.

لیبروی ملی‌پوش تیم والیبال ایران همچنین با اشاره به صحبت‌های خود با کواچ عنوان کرد: بعد از بازی با آمریکا در ایران که دعوت نشدم شخصا با خود کواچ صحبت کردم و متوجه شدم که آن شخصی که فعلا نمی‌خواهم نامی از او ببرم جمله‌ای از طرف من به کواچ گفته بود. برای من سنگین بود چرا که شخصیت من به شکلی است که من چنین حرفی را نمی گویم و اصلا بلد نیستم که بگویم. کواچ نیز به من گفت "جوانی که جایگزین تو شده است خوب کار می‌کند و مورد حمایت من است و من به ترکیب تیم دست نمی زنم." که من در پاسخ به کواچ گفتم که "من چنین درخواستی نداشتم و می خواستم دلیل این رفتار را بدانم."

لیبروی ملی‌پوش تیم والیبال ایران خاطر‌ نشان کرد: بعد از این که تیم به المپیک برود آن جمله و شخصی که آن جمله را از قول من به کواچ گفته است را معرفی خواهم کرد، ولی در حال‌ حاضر با توجه به شرایط بهتر است که چیزی نگویم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که بحث شکایت از یکی از خبرگزاری‌ها به کجا کشیده شد، گفت: یک خبرگزاری داستانی را نوشته بود که صحت نداشت و گفته بود که در آن بازی من قهر کردم و به فرودگاه رفتم و بلیت گرفته‌ام و به تهران برگشته‌ام، اما این چنین اتفاقی رخ نداد. من با بلیتی که مسئولان تیم ‌ملی برای من تهیه کرده بودند روز بعد از بازی برای پشت سر گذاشتن دوران درمان به تهران باز گشتم. به همین منظور این خبرگزاری حاضر به تکذیب این خبر نشد و عنوان کرد که منبع موثقی داشته است و به همین منظور کار شکایت از این خبرگزاری توسط وکیل من پیگیری شد، ولی من از وی خواستم یکی، دو روز دست نگه دارد اما مطمئنا از این خبرگزاری شکایت خواهم کرد.

ظریف یکی از چهره‌های خراسان رضوی و شهر مشهد اقدام به راه‌اندازی آکادمی والیبال کرده است که وی در این خصوص توضیح داد: بعد از بر‌نامه‌ریزی چند ماهه و پیگیری‌هایی که داشتم با حمایت هیات والیبال استان و اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و نیز استقبال بسیار زیاد علاقمندان والیبال تصمیم به راه‌اندازی آکادمی تخصصی والیبال در شهر مشهد گرفتم.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: برای این منظور با چند مربی قدیمی و نیز چند مربی به روز والیبال مشورت کرده و اهداف زیادی را برای این آکادمی تعیین کرده‌ام. می‌خواهم دین خود را به شهر مشهد و به کسانی که برای من در این سال‌ها زحمت کشیده‌اند ادا کنم. به همین منظور فعالیت ما در آکادمی والیبال آغاز شده و فعلا در بحث پایه کار می‌کنیم.

لیبروی تیم ‌ملی والیبال ایران همچنین عنوان کرد: در این چند روز از آغاز به کار این آکادمی استقبال بسیار زیادی از سوی علاقمندان شده است که باید از همکاری و همراهی شهرداری مشهد نیز در این مسیر تشکر کنم زیرا سالن‌های این آکادمی و دفتر این آکادمی با کمک شهرداری راه‌اندازی شده است.

وی افزود: مهم‌تر‌ین پشتوانه من در این آکادمی مردم و نو‌جو‌ا‌نان و جوانان مشهد هستند که با استقبال گرمشان باعث دلگرمی من در ابتدای راه شده‌اند. در حال‌ حاضر تمام هزینه‌ها شخصی و از سوی خودم بوده است و هنوز اسپانسری نگرفته‌ام، اما مطمئنا به دنبال اسپانسر علاقمند به والیبال خواهم بود. کسی که تنها اهداف مالی برایش مهم نباشد و با اهداف ما در یک راستا باشد.

ظریف در خصوص این که چه تضمینی برای ادامه فعالیت این آکادمی وجود دارد، تصریح کرد: از طرف خودم قول می‌دهم تا زمانی که هستم آکادمی را نگه دارم و تا زمانی که بچه‌های پایه نیاز داشته باشند در کنار آنها باشم. این آکادمی برای من صرفا جنبه مادی ندارد و به فکر آن نیستم،‌ بلکه بحث اخلاقی و معنوی آن و علاقه من به والیبال و مردم مشهد است که من را برای این کار ترغیب می‌کند.

وی در خصوص ظرفیت این آکادمی و گروه سنی آن نیز، خاطر‌ نشان کرد: فکر نمی کردم که در آغاز کار این تعداد علاقمند حضور داشته باشد. در ابتدا دو سالن در نظر گرفته شده بود ، ولی روز گذشته (دوشنبه) سالن سوم را نیز در اختیار گرفتیم که در هر شفیت آن حداکثر 25 بازیکن حضور خواهند داشت و در هر شیفت دو مربی به بچه‌ها آموزش خواهند داد. در خصوص گروه سنی نیز ما از دختران و پسران متولد 81 به بالا ثبت‌نا‌م می‌کنیم.

لیبروی تیم ‌ملی والیبال ایران حضور دختران در این آکادمی را یکی از نقاط قوت آن دانست و ا‌ضافه‌ کرد‌: پیش از راه‌اندازی این آکادمی درخواست های بسیار زیادی از سوی بانوان و حتی در گروه های سنی بالا برای حضور در این کلاس‌ها شده بود و حتی بانوانی از شهرستان‌های فریمان، نیشابور و کاشمر خواهان برگزاری چنین کلاس‌هایی بودند که امیدواریم در مراحل بعدی این آکادمی چنین شرایطی را مهیا کنیم، ولی در حال‌ حاضر در رده پایه فعالیت می‌کنیم.

وی با اشاره به مربیان قدیمی والیبال استان نیز عنوان کرد: افرادی مانند دهستانی ، گلکار، قوچان نژاد، سلیمان نژاد و دیگر پیشکسوتان والیبال استان در این راه به من کمک زیادی کردند و حتی هیچ گونه بحث مالی نکردند و امیدوارم که از این افراد در آکادمی بهره ببریم.

ظریف در ادامه صحبت‌های خود در خصوص هدف بعدی آکادمی والیبال ظریف، عنوان کرد: پس از اتفاقات خوبی که برای بچه‌ها در این آکادمی رخ خواهد داد هدف دوم ما بحث تیمداری در رده نو‌جو‌ا‌نان و پایه است و حتی پس از آن به حضور در لیگ استان و لیگ یک کشور نیز فکر می‌کنیم و حتی شاید این تیم‌ها را خودم شخصا تحت پوشش قرار دهم تا استعدادهای والیبال استان سر و سامان پیدا کند.

وی خاطر‌ نشان کرد: فعالیت ما در آکادمی تخصصی والیبال موقتی نیست و هیچ گاه نگاه اوقات فراغت به آن نداریم، به همین منظور با همه کسانی که در این آکادمی ثبت‌نا‌م می‌کنند قراردادی می بندیم که به مدت سه ماه متوالی در این کلاس‌ها حضور داشته باشند تا ما بتوانیم به اهداف خود که همان استعدادیابی است برسیم.

لیبرو تیم ‌ملی والیبال ایران در پایان گفت: تصمیم داریم تا دوره ای فقط برای استعدادیابی و پرورش لیبرو با حضور خود من اتفاق بیفتد که امیدواریم برای پیشبرد والیبال استان و در گام بعدی کشور قدم‌های مثبتی برداریم.مرتبط با : حواشی تیم ملی
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 7 مرداد 1394
زمان : 03:54 ب.ظ
عادل غلامی: تیم جدیدم را بخاطر پول انتخاب نکردم/ قلبم با کاله است
اسپک بزن! |

ملی‌پوش والیبال ایران با اشاره به عقد قرارداد با تیم بانک سرمایه گفت: در انتخاب تیم جدیدم بحث مالی مطرح نبوده و همیشه قلبم با کاله و مردم عزیز آمل است.

عادل غلامی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: من با تیم بانک سرمایه قراداد بستم. خیلی خوشحالم که به این تیم پیوستم. اما خبری منتشر شده بود و عنوان کردند که به دلیل اینکه قرارداد بهتری به من پیشنهاد شده بود، به باشگاه بانک سرمایه رفتم که این موضوع اصلا صحت ندارد و قشنگ نیست.

ملی پوش والیبال ایران قویا تاکید کرد: در جریان جدایی من از باشگاه کاله اصلا بحث مالی مطرح نبود. من حدود یک ماه منتظر پیشنهاد از تیم کاله بودم اما هیچ تماسی از طرف باشگاه گرفته نشد که بخواهند وارد مذاکره شوند. آنها شاید فکر کردند رقم قراردادم بالاست و به همین دلیل جلو نیامدند. اما به هر حال تا قبل از امضای قرارداد من با بانک سرمایه پیشنهادی از سوی کاله مطرح نشد.

وی افزود: همانطور که می دانید کاله فصل قبل در لیگ برتر حضور نداشت و من در تیم میزان خراسان بازی کردم. در این فصل هم بعد از اعلام حضور کاله در لیگ برتر منتظر پیشنهاد این باشگاه بودم. واقعا دوست داشتم به آمل برگردم. من مردم آمل را دوست دارم چون به آن منطقه تعلق خاطر دارم. واقعا خیلی دوست داشتم به کاله برگردم اما به هر حال هیچ تماسی با من گرفته نشد. به هر حال شاید مسئولان کاله در این فصل بخواهند با توجه به بودجه خود ترکیب دیگری ببندند.

غلامی یادآور شد: در این مدت چند پیشنهاد داشتم. روی این پیشنهادها فکر کردم و در نهایت با تیم بانک سرمایه به توافق کامل رسیدم. کارخانه مربی خوبی است که لیگ برتر را با این مربی شروع کردم و خواستم به او کمک کنم.

ملی پوش مازندرانی تیم ملی تاکید کرد: مردم من را می شناسند. اصلا انسانی نیستم که برای مادیات نظرم را تغییر دهم. من سال ها برای کاله بازی کردم. همیشه قراردادهای بیشتری به من پیشنهاد می شد اما دوست داشتم در خدمت این تیم باشم. اما در این دوره تا زمان امضای قرارداد با بانک سرمایه پیشنهاد رسمی از سوی کاله مطرح نشد.

وی ادامه داد: وقتی با بانک سرمایه قرارداد امضا کردم، باشگاه کاله با من تماس گرفتند که گفتم دیگر قرارداد امضا کرده ام. من بازیکن حرفه ای هستم و نمی‌توانستم بیشتر صبر کنم. متاسفانه قسمت نشد امسال همراه کاله بازی کنم اما برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم و مطمئن باشید دلم با این تیم است.

غلامی بار دیگر تاکید کرد: اصلا رقمی از سوی کاله پیشنهاد نشده بود یا صحبتی مستقیم با من نشده بود که بگویند به خاطر پول به بانک سرمایه رفت. مسئولان تیم کاله من را می شناسند. بهروز عطایی مربی خوبی است و ما روابط نزدیکی داریم اما شاید تصور آن ها این بود که دستمزد من با توجه به بودجه امسال کاله زیاد است. باز هم می گویم متاسفم که امسال برای آمل بازی نمی کنم اما قلبم با آن هاست.

ملی پوش والیبال ایران خاطرنشان کرد: واقعا قبلم با تیم کاله است. تیمی است که به آن تعلق دارم و تیم شهرم است. هیچ گاه نمی توانم به مردم شهرم پشت کنم. نشد که امسال به تیم شهر خودم پشت کنم. کاله یک باشگاهی است که همیشه به تعهداتش عمل کرده و از همه لحاظ به من کمک کرده است. متاسفانه در جریان پیوستنم به بانک سرمایه یکسری برداشت های اشتباه شد اما واقعا هیچ موضوعی به ویژه بحث مالی در این باره مطرح نبود.مرتبط با : سوپرلیگ 94
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 7 مرداد 1394
زمان : 03:40 ب.ظ
نشست هماهنگی جام هجدهم برگزار شد
اسپک بزن! |


نشست هماهنگی هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا امروز در دفتر رییس فدراسیون والیبال برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از نهم مردادماه با حضور ۱۶ تیم در تهران آغاز و به مدت 9 روز پیگیری خواهد شد.
نشست هماهنگی و معارفه این مسابقات امروز چهارشنبه در دفتر دکتر محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال با حضور شانریت رییس کمیته کنترل، اعضای کمیته کنترل و کمیته فنی برگزار شد.
آخرین هماهنگی ها برای برگزاری مسابقات محور اصلی این نشست بود که روسای کمیته های مربوطه گزارش های مربوطه را ارائه کردند.
فهرست اعضای کمیته کنترل جام هجدهم به قرار زیر است:
شانریت از تایلند رییس کمیته 
درخشنده از ایران مسئول فنی 
احمد حسین از بحرین عضو کمیته فنی 
امیل جابور از لبنان عضو کمیته فنی
شهاب الدین از عمان عضو کمیته فنی 
سونگ ساک از تایلند مسئول داوری
امیدوار حاتمی از ایران عضو کمیته داوری
عبداله ال انزی از کویت عضو کمیته داوری
الیاس تایه از لبنان عضو کمیته داوری
دکتر رامین طباطبایی مسئول پزشکی
مریم حسابی مسئول پرس
مرتضی افجه ای مسئول VIS
فهرست اعضای کمیته اجرایی نیز به قرار زیر است:
دکتر محمدرضا داورزنی رییس کمیته
 دکتر احمد ضیایی نائب رئیس
محمود افشاردوست دبیر
امیرحسین منظمی مسئول هماهنگی VIP
 علیرضا دریابیگی مدیر حوزه ریاست و مسئول بازاریابی
حمید احمدی نیا مسئول روابط عمومی
مریم حسابی نماینده رسانه ای کنفدراسیون والیبال آسیا
بهزاد کاویانی مسئول پخش زنده تلویزیونی
هومن باقری مسئول امور بین الملل
شاهین دادگو مسئول سالن 12هزار نفری
مهدی اسلامی مسئول امور مالی
مهناز شاددل مسئول امور اداری
دکتر غلامرضا نوروزی مسئول امور پزشکی
مجمد حسن خوشدل مسئول اسکان تیم ها
معراج مهدوی مسئول امور حمل و نقل
محمدرضا طیبی مسئول حراست
سعید درخشنده مسئول برگزاری مسابقات
منوچهر پورحسن مسئول امور فنی
امیدوار حاتمی مسئول داوری
محمد شاهمیری مسئول سالن شماره 1 مسابقات
مسعود یزدان پناه مسئول سالن شماره 2 مسابقات
علیرضا قریب مسئول داوران بین المللی
حسین پورکاشیان مسئول داوران ملی
محمدرضا کاویانی مسئول برنامه تمرینی
 و نادر انصاری مسئول هتل کمیته کنترل
مرتبط با : قهرمانی مردان آسیا
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 7 مرداد 1394
زمان : 03:37 ب.ظ
جام هجدهم، کویت نخستین حریف ایران با تجربه ۹ حضور
اسپک بزن! |هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از نهم مردادماه آغاز می شود و تیم کویت نخستین حریف ایران برای دهمین بار در این رقابت ها شرکت می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از نهم مردادماه در تهران آغاز و به مدت 9 روز پیگیری خواهد شد.
در این رقابت ها 16 کشور شرکت دارند که تیم ملی ب والیبال ایران با تیم های قزاقستان، کویت و چین تایپه در گروه A دور مقدماتی رقابت خواهد کرد.
شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران از ساعت ۱۹ روز جمعه نهم مردادماه در نخستین مسابقه خود برابر کویت در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران صف آرایی خواهند کرد.
تیم ملی والیبال مردان کویت در سال ۱۹۷۹ نخستین حضور خود در مسابقات قهرمانی آسیا را تجربه کرد که چین قهرمان آن دوره شد. 
کویت امسال برای دهمین بار در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا شرکت می کند که بهترین عنوان کسب شده این تیم در این رقابت ها مقام چهارمی سال ۱۹۸۷ است. در سال ۱۹۸۷ مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به میزبانی کویت برگزار شد.
رتبه پنجمی سال ۱۹۸۹، دو جایگاه هفتمی در سال های ۱۹۷۹ و ۱۹۸۳، رتبه سیزدهمی (۱۹۹۵)، دو جایگاه چهاردهمی (۱۹۹۳ و ۱۹۹۹) و دو عنوان هفدهمی (۲۰۰۷ و ۲۰۱۳) از دیگر نتایج عملکرد تیم ملی والیبال کویت در مسابقات قهرمانی آسیا است.
رتبه های کسب شده تیم ملی والیبال کویت در قهرمانی آسیا تقریبا روند نزولی دارد و این تیم در سال ۲۰۱۳ که تیم ایران دومین قهرمانی خود را تجربه کرد، به رتبه هفدهمی رضایت داد.هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از نهم مردادماه آغاز می شود و تیم کویت نخستین حریف ایران برای دهمین بار در این رقابت ها شرکت می کند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از نهم مردادماه در تهران آغاز و به مدت 9 روز پیگیری خواهد شد.
در این رقابت ها 16 کشور شرکت دارند که تیم ملی ب والیبال ایران با تیم های قزاقستان، کویت و چین تایپه در گروه A دور مقدماتی رقابت خواهد کرد.
شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران از ساعت ۱۹ روز جمعه نهم مردادماه در نخستین مسابقه خود برابر کویت در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران صف آرایی خواهند کرد.
تیم ملی والیبال مردان کویت در سال ۱۹۷۹ نخستین حضور خود در مسابقات قهرمانی آسیا را تجربه کرد که چین قهرمان آن دوره شد. 
کویت امسال برای دهمین بار در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا شرکت می کند که بهترین عنوان کسب شده این تیم در این رقابت ها مقام چهارمی سال ۱۹۸۷ است. در سال ۱۹۸۷ مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به میزبانی کویت برگزار شد.
رتبه پنجمی سال ۱۹۸۹، دو جایگاه هفتمی در سال های ۱۹۷۹ و ۱۹۸۳، رتبه سیزدهمی (۱۹۹۵)، دو جایگاه چهاردهمی (۱۹۹۳ و ۱۹۹۹) و دو عنوان هفدهمی (۲۰۰۷ و ۲۰۱۳) از دیگر نتایج عملکرد تیم ملی والیبال کویت در مسابقات قهرمانی آسیا است.
رتبه های کسب شده تیم ملی والیبال کویت در قهرمانی آسیا تقریبا روند نزولی دارد و این تیم در سال ۲۰۱۳ که تیم ایران دومین قهرمانی خود را تجربه کرد، به رتبه هفدهمی رضایت داد.شش تیم وارد تهران شدند


تیم ملی والیبال قزاقستان ظهر امروز وارد تهران شد تا شش تیم شرکت کننده در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا وارد تهران شده باشند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از نهم مردادماه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در تهران آغاز و به مدت 9 روز پیگیری خواهد شد.
در این رقابت ها 16 کشور شرکت دارند که تا کنون تیم های قطر، ژاپن، کره جنوبی، چین، استرالیا و قزاقستان وارد تهران شده اند.
تیم ملی والیبال بحرین نیز امروز (سه شنبه) وارد تهران می شود و نمایندگان والیبال تایلند، چین تایپه، عمان، هند، پاکستان، کویت، ترکمنستان و سریلانکا نیز فردا چهارشنبه هفتم مردادماه وارد تهران خواهند شد.
گروه بندی دور مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به قرار زیر است:
گروه A: ایران، قزاقستان، کویت و چین تایپه
گروه B: استرالیا، هند، ترکمنستان و قطر
گروه C: کره جنوبی، تایلند، پاکستان و عمان
گروه D: چین، ژاپن، سریلانکا و بحرینمرتبط با : قهرمانی مردان آسیا
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : سه شنبه 6 مرداد 1394
زمان : 05:45 ب.ظ
کواچ: چیزی به نام لیست سیاه نداریم
اسپک بزن! | ادامه مطلبسرمربی تیم ملی والیبال:

من تصمیم گیرنده هستم/ می خواهم بهترین ها را دعوت کنم


سرمربی تیم ملی والیبال گفت: بهترین ها به تیم ملی دعوت می شوند و چیزی به نام لیست سیاه نداریم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در حاشیه تمرین امروز در جمع خبرنگاران افزود: شاید برخی ها درباره فهرست سیاه در تیم ملی صحبت کنند و اینگونه فکر کنند که بازیکنانی به دلیل قرار داشتن در فهرست سیاه به اردوی تیم ملی دعوت نمی شوند، اما من یک مربی خارجی هستم و می خواهم بهترین ها را دعوت کنم. اگر اشتباهی کرده باشم اشتباه فنی است نه ترجیح دادن کسی به فرد دیگر.
وی تصریح کرد: از هفته پیش تمرینات خود را شروع کردیم. تیم شرایط خوبی دارد و هیچ بازیکن آسیب دیده ای نداریم. البته در اوج آمادگی تمرینات را شروع نکردیم زیرا بازیکنان دو هفته استراحت داشتند و از آمادگی مطلوب بدنی دور شده اند.
سرمربی تیم ملی والیبال در باره جام واگنر گفت: جام واگنر لهستان مسابقات تدارکاتی خیلی خوبی پیش از مسابقات جام جهانی است. علاوه بر شرکت در این رقابت ها، مسابقات تدارکاتی با تیم های هلند و روسیه خواهیم داشت تا با آمادگی کامل در مسابقات جهانی شرکت کنیم.
کواچ درباره شانس المپیکی شدن تیم ملی در جام جهانی گفت: در این مسابقات علاوه بر تیم ما، 11تیم دیگر شرکت می کنند که همه به یک اندازه شانس قهرمانی دارند. خیلی سخت است درباره المپیکی شدن حرف بزنیم چون در حال حاضر در سطح روبرو شدن با هر تیمی هستیم و از آنها بهتر هم بازی می کنیم اما 11 مسابقه در 15 روز که علاوه بر تعداد زیاد مسابقه، باید بین شهرها هم جا به جا شویم کار بسیار مشکلی است.
وی درباره دعوت نشدن علیرضا نادی و فرهاد ظریف به اردوی تیم ملی اظهار داشت: سعی کردم بهترین کسانی را که برای تیم ملی مفید هستند به اردوی تیم ملی دعوت کنم. خیلی سخت است درباره علیرضا نادی حرف بزنم زیرا پس از بهبود شرایط جسمانی اش، تمرینات خوبی داشت اما زانویش متورم شد و نتوانست به تمرینات ادامه دهد. شاید کسان دیگری هم فکر کنند که می توانند در جمع ما حضور داشته باشند اما من تصمیم گیرنده هستم و بازیکنان را انتخاب می کنم و فکر می کنم بازیکنان کنونی برای تیم ملی مناسب هستند. البته ممکن است در آینده تصمیم خود را عوض کنم و نفرات جدیدی به تیم ملی دعوت شوند.
کواچ در پایان دوباره در باره لیست سیاه گفت: صحبت کردن درباره لیست سیاه احمقانه است. از ابتدا که کار را شروع کردیم برخی بازیکنان را دعوت کردیم اما تشکری نخواست که با ما ادامه دهد. نزدیک 37 بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت شدند و اگر اسم تشکری را بردم به این دلیل است که امثال او زیاد هستند. هر بازیکنی باید افتخار کند که برای تیم ملی خود بازی می کند و توانایی های خود را به نمایش می گذارد.
سرمربی تیم ملی والیبال در پاسخ به این سئوال که اخبار رسانه های ایران در حوزه والیبال را چگونه رصد می کند؟ گفت: اخباری که عکس من یا والیبال را داشته باشد به وسیله بخش ترجمه سایت گوگل مطالعه می کنم تا در جریان اخبار قرار گیرم.تصاویری از تمرین تیم ملی والیبال در سالن پیکان در ادامه مطلبمرتبط با : تیم ملی عکس
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : یکشنبه 4 مرداد 1394
زمان : 08:26 ب.ظ
جام هجدهم؛ قطر وارد تهران شد
اسپک بزن! |


جام هجدهم؛ قطر وارد تهران شد 1

تیم ملی والیبال قطر به عنوان نخستین تیم شرکت کننده در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی آسیا وارد تهران شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از نهم مردادماه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در تهران آغاز و به مدت 9 روز پیگیری خواهد شد.
در این رقابت ها 16 کشور شرکت دارند که تیم ملی والیبال قطر بامداد امروز شنبه به عنوان نخستین تیم شرکت کننده وارد تهران شد.
بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کشورهای شرکت کننده در این رقابت ها، تیم های کره جنوبی، ژاپن، چین، استرالیا و تایلند نیز روز دوشنبه پنجم مردادماه وارد تهران می شود.
تیم های ملی والیبال ترکمنستان، قزاقستان، چین تایپه و بحرین روز سه شنبه ششم مردادماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران می شوند و نمایندگان والیبال عمان، هند و سریلانکا نیز چهارشنبه هفتم مردادماه وارد تهران خواهند شد.
هنوز برنامه ورود دو تیم پاکستان و کویت از سوی فدراسیون والیبال این کشورها اعلام نشده است.
گروه بندی دور مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به قرار زیر است:
گروه A: ایران، قزاقستان، کویت و چین تایپه
گروه B: استرالیا، هند، ترکمنستان و قطر
گروه C: کره جنوبی، تایلند، پاکستان و عمان
گروه D: چین، ژاپن، سریلانکا و بحرین


مرتبط با : قهرمانی مردان آسیا
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : یکشنبه 4 مرداد 1394
زمان : 08:25 ب.ظ
اطلاعیه سازمان لیگ در خصوص متین ورامین
اسپک بزن! |سازمان لیگ طی اطلاعیه ای از حضور تیم متین ورامین در لیگ دسته یک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ باشگاه متین ورامین طی نامه ای مورخ 11 خردادماه از حضور در لیگ برتر سال 94 انصراف داده است و تیم داری خود در لیگ والیبال را در لیگ دسته یک پیگیری می کنند.
بر اساس این گزارش، مسئولین باشگاه متین ورامین اعلام کردند که در سال جاری در رقابت ها لیگ دسته یک شرکت خواهند کرد و از سال آینده (سال 95) در لیگ برتر دوباره حاضر خواهند شد.
مسابقات والیبال باشگاه های برتر ایران در سال 93 با قهرمانی پیکان تهران به پایان رسید و رقابت ها سال 94 نیز از مهرماه سال جاری آغاز می شود.
باشگاه متین ورامین در لیگ دسته یک نیز با نام متین دامغان حضور خواهد یافت.مرتبط با : سوپرلیگ 94
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : یکشنبه 4 مرداد 1394
زمان : 08:22 ب.ظ
جام هجدهم؛ برنامه جدید دور مقدماتی
اسپک بزن! |


هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از نهم مردادماه با حضور 16 تیم آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از نهم مردادماه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در تهران آغاز و به مدت 9 روز پیگیری خواهد شد.
گروه بندی دور مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به قرار زیر است:
گروه A: ایران، قزاقستان، کویت و چین تایپه
گروه B: استرالیا، هند، ترکمنستان و قطر
گروه C: کره جنوبی، تایلند، پاکستان و عمان
گروه D: چین، ژاپن، سریلانکا و بحرین
این رقابت ها در دو سالن 12 هزار نفری و فدراسیون والیبال در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود که هر روز هشت مسابقه در ساعت های 13، 15، 17 و 19 انجام می شود. 
برنامه دور مقدماتی این رقابت ها به قرار زیر است:
جمعه نهم مردادماه:
ساعت 13، عمان – کره جنوبی در سالن 12 هزار نفری و چین تایپه – قزاقستان در سالن فدراسیون والیبال 
ساعت 15، پاکستان – تایلند در سالن 12 هزار نفری و هند – ترکمنستان در سالن فدراسیون والیبال 
ساعت 17، چین – سریلانکا در سالن 12 هزار نفری و قطر – استرالیا در سالن فدراسیون 
ساعت 19، ایران – کویت در سالن 12 هزار نفری و ژاپن – بحرین در سالن فدراسیون 
شنبه دهم مردادماه:
ساعت 13، ترکمنستان – استرالیا در سالن 12 هزار نفری و عمان – پاکستان در سالن فدراسیون والیبال 
ساعت 15، کره جنوبی – تایلند در سالن 12 هزار نفری و چین تایپه – کویت در سالن فدراسیون والیبال 
ساعت 17، چین – ژاپن در سالن 12 هزار نفری و هند - قطر در سالن فدراسیون 
ساعت 19، ایران – قزاقستان در سالن 12 هزار نفری و سریلانکا – بحرین در سالن فدراسیون 
یکشنبه یازدهم مردادماه:
ساعت 13، کره جنوبی - پاکستان در سالن 12 هزار نفری و ترکمنستان – قطر در سالن فدراسیون والیبال 
ساعت 15، تایلند - عمان در سالن 12 هزار نفری و استرالیا - هند در سالن فدراسیون والیبال 
ساعت 17، بحرین - چین در سالن 12 هزار نفری و قزاقستان – کویت در سالن فدراسیون 
ساعت 19، ایران – چین تایپه در سالن 12 هزار نفری و سریلانکا - ژاپن در سالن فدراسیون
در مرحله دوم این رقابت ها تیم های اول و دوم گروه های A و C در گروه E با هم رقابت خواهند کرد و تیم های سوم و چهارم این گروه ها در گروه G به مصاف یکدیگر می روند.
همچنین تیم های اول و دوم گروه های B و D در گروه F با هم رقابت خواهند کرد و تیم های سوم و چهارم این گروه ها در گروه H به مصاف یکدیگر می روند.


مرتبط با : قهرمانی مردان آسیا تیم ملی
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : شنبه 3 مرداد 1394
زمان : 11:26 ق.ظ
کواچ خطاب به شاگردانش: گذشته را فراموش کنید
اسپک بزن! | ادامه مطلب

سرمربی تیم ملی والیبال در آغاز تمرینات این تیم در باشگاه سایپا گفت: گذشته را فراموش کنید، چون مسیر بسیار دشواری در پیش رو داریم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تمرینات تیم ملی والیبال از امروز سه شنبه با حضور 13 بازیکن در باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا آغاز شد.
سرمربی تیم ملی والیبال قبل از شروع تمرینات در جمع ملی پوشان گفت: گذشته را فراموش کنید چون مسیر بسیار دشواری در پیش رو دارید و 11 مسابقه سخت در جام جهانی والیبال در انتظار شماست.
اسلوبودان کواچ با بیان اینکه حرکت تیم ملی والیبال رو به جلو است، تصریح کرد: در جام جهانی والیبال در مدت کوتاهی باید 11 مسابقه سنگین برگزار کنیم، بنابر این می طلبد که با آمادگی کامل در این رقابت ها شرکت کنید.
وی در ادامه گفت: برای حضور شایسته در جام جهانی باید از نظر روحی و روانی در آمادگی کامل باشیم و به همین دلیل باید تمرینات را جدی تر از گذشته پیگیری کنیم.
کواچ تاکید کرد: هدف کسب سهیمه بازی های المپیک است و جام جهانی نخستین رویدادی است که می توانیم به هدفمان برسیم و باید با تمام توان به میدان برویم.
ملی پوشان والیبال ایران تمرینات آماده سازی خود را برای حضور شایسته در جام واگنر لهستان و جام جهانی ژاپن از امروز (سه شنبه) در باشگاه سایپا آغاز کردند.
تمرینات آنان با بدنسازی و کار با وزنه از ساعت 11 و 30 دقیقه آغاز و به مدت دو ساعت ادامه داشت.
مسابقات والیبال جام واگنر روزهای 22 تا 24 آگوست (31 مرداد تا دوم شهریورماه 94) به میزبانی لهستان پیگیری خواهد شد.


گزارش تصویری ادامه مطلب
مرتبط با : جام واگنر تیم ملی حواشی عکس
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : جمعه 2 مرداد 1394
زمان : 11:00 ب.ظ
:: سایت هواداران والیبال ایران
:: برنامه لیگ جهانی 2016 والیبال اعلام شد
:: شهرام محمودی: اصرار ندارم پسرم والیبالیست شود
:: خولیو ولاسکو: وکیلی انتخاب شایسته فدراسیونی‌ها بود
:: مصــاحبـــه
:: برنامه جام واگنر
:: رده بندی نهایی رقابت ها / چهار بازیکن ایران در جمع برترین ها
:: ایران - ژاپن / ساعت ۱۷ و ۳۰ دیدار نهایی
:: ایران 3 - 2 چین
:: کاپیتان زرینی رکورد دار می شود
:: جام هجدهم؛ اکبری 12 مرد والیبال ایران را معرفی کرد
:: گرما در فصل نقل و انتقالات والیبال
:: نماینده گیلان در لیگ‌ برتر والیبال
:: عطایی:مبلغ‌قرارداد‌برخی‌بازیکنان‌منطقی‌نیست
:: عطایی: منتظر ترکیدن حباب نقل و انتقالات هستیم
:: والیبال ورامین در لیگ برتر ماندنی شد
:: کارخانه: برخی زیرمیزی پول می‌دهند
:: فرهاد ظریف: از قول من به کواچ دروغ گفتند/ بعد از المپیک همه چیز را می‌گویم
:: عادل غلامی: تیم جدیدم را بخاطر پول انتخاب نکردم/ قلبم با کاله است
:: نشست هماهنگی جام هجدهم برگزار شد


 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic