♥ ایــــران قـــدرت والــیبــال دنیــــا ♥

 
 
گزارش تصویری از سومین مسابقه مردان ایران با روسیه
نویسنده : M
تاریخ : شنبه 13 تیر 1394
زمان : 12:37 ق.ظ
شهرام محمودی امتیاز آورترین بازیکن دیدار نخست ایران و روسیه شد
نظرات |

                                                                              شهرام محمودی امتیازآورترین بازیکن دیدار نخست ایران و روسیه شد  1


شهرام محمودی با کسب ۱۶امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار نخست ایران و روسیه در تهران را به دست آورد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نخستین دیدار تیم ملی والیبال ایران و روسیه در هفته هشتم لیگ جهانی سه بر صفر به سود ایران به پایان رسید.
شهرام محمودی در این دیدار با ۱۶ امتیاز عنوان امتیازآوترین بازیکن مسابقه را به دست آورد.
سِرگی سایویِن بازیکن شماره ۱۰ روسیه نیز با ۱۳ امتیاز بهترین بازیکن روسیه در این مسابقه بود.
دومین دیدار تیم ملی والیبال ایران برابر روسیه ساعت ۲۱ روز شنبه برگزار می شود.نویسنده : M
تاریخ : شنبه 13 تیر 1394
زمان : 12:35 ق.ظ
سومین شکست روسیه در مقابل مردان ایــران
نظرات |

تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود با روسیه در هفته هشتم لیگ جهانی سومین پیروزی خود برابر این تیم را در لیگ امسال جشن گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۲۱ در نخستین مسابقه هفته هشتم لیگ جهانی به مصاف روسیه قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن رفت.
ملی پوشان کشورمان در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۱ روسیه را از پیش رو برداشتند تا به ششمین پیروزی خود در لیگ جهانی امسال دست یابند و با ۱۸ امتیاز همچنان در رتبه سوم جدول باقی بمانند.
اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران برای شروع این مسابقه از ترکیب شهرام محمودی، میلاد عبادی پور، میرسعید معروف، سید محمد موسوی، عادل غلامی، مجتبی میرزاجانپور و مهدی مرندی استفاده کرد.
الکساندر کلیمکین سرمربی موقت تیم ملی والیبال روسیه نیز از آرتم وُلویچ، ییوگِینی سیوُژیلیئِس، سِرگی سایویِن، دمیتری موزرسکی، ایگر کلدیِنسکی، الکسی آبمایچه و آرتم اسملیِر به عنوان بازیکنان آغاز کننده این مسابقه استفاده کرد.
ولادیمیر سیمونوویچ از صربستان و نصر شعبان از مصر به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این را بر عهده داشتند. مسعود یزدان پناه داور بین المللی کشورمان نیز به عنوان داور ذخیره این مسابقه بود.
آندری آرنا از ایتالیا نیز به عنوان نماینده و ناظر فدراسیون جهانی والیبال نظارت بر این مسابقه را بر عهده داشت.
فابیو آزیویدو مدیرکل فدراسیون جهانی والیبال از تماشاگران ویژه این مسابقه بود.
تیم ملی والیبال ایران با این پیروزی ۱۸ امتیازه شد و همچنان در رتبه سوم گروه خود باقی ماند و روس ها با دو امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارند.

حاشیه های ست نخست: ایران ۲۵ – روسیه ۲۱
رقابت دو تیم تا امتیاز سوم مساوی پیش رفت اما بعد ایران سه امتیاز متوالی گرفت تا سرمربی روسیه وقت استراحت درخواست کند. وقت استراحت فنی نخست این ست ۸ بر ۶ به ایران رسید.
در امتیاز ۱۰ بر ۷ به سود ایران نخستین درخواست ویدیو چک از سوی سرمربی روسیه انجام شد که رای به سود روسیه داده شد و سعید معروف کاپیتان ایران اعتراض شدیدی به این تصمیم داور کرد.
در امتیاز دهم دو تیم ایران و روسیه برابر شدند، اما ایران چهار امتیاز متوالی به دست آورد و روسیه یک تعویض را در دستور کار خود قرار داد. وقت استراحت فنی دوم این ست نیز ۱۶ بر ۱۲ به ایران رسید. در امتیاز ۱۷ بر ۱۶ به سود ایران، کواچ نخستین وقت استراحت خود را درخواست کرد.
در امتیاز ۱۹ بر ۱۶ به سود ایران روسیه وقت استراحت درخواست کرد تا اختلاف امتیاز دو تیم بیشتر نشود. در امتیاز ۲۰ بر ۱۷ روسیه درخواست ویدیو چک کرد و دوباره امتیاز به روس ها برگشت.
امیر غفور در امتیاز ۲۲ بر ۱۹ به سود ایران وارد زمین شد و در امتیاز بعدی مهدی مهدوی جایگزین شهرام محمودی شد. در نهایت این ست ۲۵ بر ۲۱ به سود ایران به پایان رسید.
در ست نخست تیم ایران ۱۳ امتیاز از اسپک، دو امتیاز از دفاع و سرویس و ۱۰ امتیاز از اشتباهات بازیکنان روسیه به دست آورد.
این آمار برای روسیه به ترتیب ۱۶ امتیاز اسپک، یک امتیاز دفاع و چهار امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران بود.

حاشیه های ست دوم: ایران ۲۵ – روسیه ۲۱
در ست دوم نیز رقابت دو تیم تا امتیاز دوم مساوی بود اما ایران چهار امتیاز متوالی به دست آورد. وقت استراحت فنی نخست این ست ۸ بر ۴ به ایران رسید. در امتیاز ۱۲ بر ۱۱ به سود ایران کواچ وقت استراحت درخواست کرد تا اختلاف امتیاز دو تیم کمتر نشود.
وقت استراحت فنی دوم این ست ۱۶ بر ۱۴ از آن ایران شد. در امتیاز ۱۹ بر ۱۶ بازیکنان روسیه از سرمربی خود درخواست ویدیو چک کردند اما داور آن را نپذیرفت. در امتیاز ۲۰ بر ۱۶ روسیه دوباره وقت استراحت درخواست کرد.
مهدی مهدوی نیز در اواخر این ست به میدان آمد. ست دوم نیز ۲۵ بر ۲۱ به سود ایران به پایان رسید تا ملی پوشان کشورمان دو بر صفر در ست شماری از حریف جلو باشند.
در پایان ست اول و دوم تیم ایران ۲۹ امتیاز از اسپک، ۳ امتیاز از دفاع، ۳ امتیاز از سرویس و ۱۵ امتیاز از اشتباهات بازیکنان روسیه به دست آورده بود.
این آمار برای روسیه به ترتیب ۲۷ امتیاز اسپک، یک امتیاز دفاع، یک امتیاز از سرویس و ۱۳ امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران کسب کرده بود.
در پایان این ست مراسم اهدای مدال و کاپ تیم های اول تا سوم لیگ برتر والیبال سال ۱۳۹۳ برگزار شد.
حاشیه های ست سوم: ایران ۲۵ – روسیه ۲۱
در ست سوم روسیه در ابتدای مسابقه بهتر ظاهر شد و رقابت دو تیم به صورت مساوی تا امتیاز هفتم پیش رفت. وقت استراحت فنی نخست این ست ۸ بر ۷ به روسیه رسید.
 در امتیاز یازدهم ایران از روسیه پیش افتاد تا روسیه وقت استراحت درخواست کند. در ادامه ملی پوشان نمایش بهتری ارائه کردند و وقت استراحت فنی دوم این مسابقه ۱۶ بر ۱۳ به ایران رسید.
در نهایت این ست نیز ۲۵ بر ۲۱ به سود ایران به پایان رسید تا تیم ایران در یازدهمین مسابقه خود در دور مقدماتی لیگ جهانی ششمین پیروزی خود را کسب کرده باشد.


نویسنده : M
تاریخ : شنبه 13 تیر 1394
زمان : 12:33 ق.ظ
سعـــید معــروف:به هدف خود رسیدیم
نظرات |


کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در آستانه بازی با روسیه گفت: خوشحالم که به هدف خود یعنی حفظ سهمیه تیم ایران در گروه A لیگ جهانی رسیدیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف در آستانه دیدار با روسیه اظهار کرد: ما در دو بازی با روسیه این تیم را شکست دادیم. مطمئنا این تیم با قدرت زیادی بازی می کند. ما توانستیم قبل از بازی آخر دور مقدماتی به هدفی که می خواستیم برسیم و در گروه A سهمیه خود را حفظ کنیم. حالا که به هدف خود رسیدیم و دوست داریم در این آخرین بازی های خود نیز پیروز شویم.
وی افزود: مطمئن هستیم روسیه با تمام قدرت بازی می کند.                                                                          سعید معروف   به هدف خود رسیدیم 1

نویسنده : M
تاریخ : جمعه 12 تیر 1394
زمان : 12:32 ب.ظ
گزارش تصویری از مردان والیبال ایران در سالن 12 هزار نفری آزادی(قسمت سوم)
نویسنده : M
تاریخ : جمعه 12 تیر 1394
زمان : 12:30 ب.ظ
گزارش تصویری از مردان والیبال ایران در سالن 12 هزار نفری آزادی(قسمت دوم)
نویسنده : M
تاریخ : جمعه 12 تیر 1394
زمان : 12:30 ب.ظ
گزارش تصویری از مردان والیبال ایران در سالن 12 هزار نفری آزادی(قسمت اول)
نویسنده : M
تاریخ : جمعه 12 تیر 1394
زمان : 12:27 ب.ظ
داورزنی:حضور شایسته در جام جهانی اولویت والیبال ایران است
نظرات |


رییس فدراسیون والیبال گفت: حضور شایسته در جام جهانی والیبال سال 2015 در اولویت کاری فدراسیون و والیبال ایران است و به همین دلیل در مسابقات قهرمانی آسیا با تیم ملی دوم شرکت می کنیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از نهم مردادماه با حضور 17 تیم در چهار گروه مقدماتی در تهران آغاز می شود و به مدت 9 روز پیگیری خواهد شد.
جمهوری اسلامی ایران با تیم ملی دوم خود در این رقابت ها شرکت می کند.
رییس فدراسیون والیبال درباره دلایل این تصمیم گیری گفت: جام جهانی والیبال که شهریورماه در کشور ژاپن برگزار می شود یکی از مسابقات مهم و انتخابی المپیک در جهان است و به همین دلیل والیبال کشورمان باید حضوری شایسته در این رقابت ها داشته باشد.
دکتر محمدرضا داورزنی تصریح کرد: به همین دلیل تصمیم گرفته شد که تیم ملی والیبال ایران در هجدهمین دوره قهرمانی آسیا با بازیکنانی شرکت کند که کمتر به آنان میدان داده شده و یک سرمربی ایرانی نیز هدایت تیم را بر عهده گیرد.
وی با بیان اینکه حریفان ایران در جام جهانی والیبال نیز بعد از لیگ جهانی تا آغاز جام جهانی در شرایط مسابقه و استرس آن قرار نمی گیرند، گفت: حضور در جام واگنر و اردوی مشترک با روسیه و بازی های تدارکاتی با این کشور استرس شرایط مسابقه را ندارد و برای آماده سازی تیم ایران برنامه ریزی شده است.
رییس فدراسیون والیبال تصریح کرد: از سوی دیگر باید به دیگر بازیکنان تیم ملی که در فهرست 25 نفره لیگ جهانی بودند اما در این مسابقات بازی نکردند، امکان حضور در میادین مهم را بدهیم و به همین دلیل با استفاده از این بازیکنان در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت خواهیم کرد. چون این بازیکنان سرمایه های ایران هستند و باید در شرایط مسابقه قرار گیرند تا برای آینده والیبال آماده شوند.
وی افزود: اشتباه است که تیم ملی والیبال ایران بازیکنان خود را تحت فشار قرار دهد، آنان نباید قبل از جام جهانی به لحاظ روانی در شرایط مسابقه و استرس قرار گیرند. حضور در قهرمانی آسیا و مسابقه با ژاپن و کره جنوبی دوباره شرایط روانی مسابقه را برای بازیکنان مهیا می کند.
داورزنی با بیان اینکه عوامل متعدد باعث این تصمیم شد، گفت: اگر قرار بود قهرمان آسیا به المپیک برود و یا سه تیم برتر این رقابت ها به انتخابی المپیک صعود کنند، حتما با بازیکنان اصلی به میدان می رفتیم اما اینگونه نیست و بنابر این به جوان ها فرصت خواهیم داد. تیم ملی والیبال نیز در این مدت تمرینات خود را زیر نظر کواچ پیگیری خواهد کرد.
نویسنده : M
تاریخ : چهارشنبه 10 تیر 1394
زمان : 04:40 ب.ظ
برنامه هفته هشتم لیگ جهانی
اسپک بزن! |
هفته هشتم لیگ جهانی والیبال از روز پنج شنبه ۱۱ تیرماه آغاز می شود و به مدت چهار روز با ۲۲ دیدار پیگیری خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در پایان این هفته دور مقدماتی سطح یک و دو به پایان می رسد تا پنج تیم صعود کننده سطح یک برای حضور در مرحله نهایی یک هفته استراحت کنند.
دور نهایی لیگ جهانی ۱۵ تا ۱۹ جولای (۲۴ تا ۲۸ تیرماه) به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل پیگیری خواهد شد که علاوه بر پنج تیم سطح یک، قهرمان رقابت های سطح دو در آن شرکت خواهند کرد.
اما در سطح دو از هر گروه یک تیم به مرحله نهایی این سطح صعود خواهند کرد. مرحله نهایی سطح دو به میزبانی بلژیک برگزار می شود و چهار تیم (یک تیم از هر گروه و بلژیک میزبان) مرحله نهایی برای صعود به مرحله نهایی سطح یک (۱۹ و ۲۰ تیرماه)به مصاف هم می روند.
همچنین در این هفته چهار دیدار مرحله نهایی سطح سه لیگ جهانی به میزبانی اسلواکی برگزار می شود که سه تیم برتر گروه های این سطح با تیم میزبان به مصاف هم می روند.
در دو مسابقه اول و دوم مرحله نهایی سطح سه، مونته نگرو به مصاف چین می رود و اسلواکی با مصر مبارزه خواهد کرد. سپس برنده ها برای تعیین قهرمان به مصاف یکدیگر می روند و بازنده های نیز برای کسب عنوان سومی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
برنامه کامل هفته هشتم و نهایی لیگ جهانی (هشت مسابقه سطح یک، ۱۰ دیدار سطح دو و چهار مسابقه سطح سه) به قرار زیر است:
سطح یک لیگ جهانی:
پنج شنبه ۱۱ تیرماه:
برزیل – ایتالیا
جمعه ۱۲ تیرماه:
برزیل – ایتالیا
ایران – روسیه
لهستان – آمریکا
شنبه ۱۳ تیرماه:
استرالیا – صربستان
ایران – روسیه
لهستان – آمریکا 
یکشنبه ۱۴ تیرماه: 
استرالیا – صربستان 
سطح دو لیگ جهانی:
پنج شنبه ۱۱ تیرماه:
فرانسه – کره جنوبی
جمعه ۱۲ تیرماه:
جمهوری چک – ژاپن
بلژیک - هلند
شنبه ۱۳ تیرماه:
پرتغال – فنلاند
جمهوری چک – ژاپن
بلغارستان – آرژانتین 
فرانسه – کره جنوبی
بلژیک – هلند
یکشنبه ۱۴ تیرماه: 
پرتغال – فنلاند
بلغارستان – آرژانتین 
سطح سه لیگ جهانی:
شنبه ۱۳ تیرماه:
مونته نگرو – چین 
اسلواکی - مصر
یکشنبه ۱۴ تیرماه: 
دو مسابقه نهایی سطح سه لیگ جهانیتیم ملی والیبال روسیه با سرمربی جدید در تهران


تیم ملی والیبال روسیه بامداد امروز با سرمربی جدید برای دو دیدار هفته هشتم لیگ جهانی وارد تهران شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته هشتم لیگ جهانی والیبال از روز پنج شنبه آغاز می شود و به مدت چهار روز با برگزاری ۲۲ دیدار در سه سطح این رقابت ها پیگیری خواهد شد.
تیم ملی والیبال ایران در این هفته ساعت ۲۱ روزهای جمعه و شنبه به مصاف تیم ملی والیبال روسیه خواهد رفت که قهرمانی المپیک ۲۰۱۲ لندن و لیگ جهانی ۲۰۱۳ را در پرونده کاری خود دارد.
تیم ملی والیبال روسیه در طی رقابت های لیگ جهانی امسال برابر تیم های آمریکا، لهستان و ایران 10 شکست متوالی را پذیرفته است که آماری بی سابقه برای قهرمان المپیک 2012 است.
آندری ورنوکوف سرمربی تیم ملی والیبال روسیه پس از پایان دیدار دوم برابر آمریکا در هفته هفتم لیگ جهانی خود را مسئول نتایج ضعیف تیمش خواند و پس از آن از رهبری تیم ملی روسیه استعفا داد. مسئولین فدراسیون والیبال روسیه نیز با استعفای او موافقت کردند. 
ملی پوشان روسیه که بامداد امروزبرای برگزاری 2 دیدار باقی مانده از مرحله گروهی لیگ جهانی از طریق فرودگاه امام خمینی (رۀ) وارد تهران شدند، الکساندر کلیمکین دستیار دوم ورنوکوف را به عنوان سرمربی موقت انتخاب کردند تا برابر تیم ملی والیبال ایران هدایت تیم روسیه را بر عهده داشته باشد.
فدراسیون والیبال روسیه در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال روسیه اعلام کرد در هفدهم ماه جولای نام سرمربی جدید معرفی خواهد شد. همچنین خبرها حاکی از آن است ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم زنیت کازان روسیه گزینه اصلی روس ها برای هدایت تیم ملی والیبال روسیه بشمار می رود.
آلکنو که سابقه سرمربی گری تیم ملی والیبال روسیه را نیز در پرونده کاری خود دارد، برای پذیرفتن این پست اعلام آمادگی کرده است.

مرتبط با : اخبار لیگ جهانی تیم ملی
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 10 تیر 1394
زمان : 02:45 ب.ظ
گزارش تصویری خاص / ایران - لهستان (قسمت دوم)
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : سه شنبه 9 تیر 1394
زمان : 02:25 ب.ظ
گزارش تصویری خاص / ایران - لهستان (قسمت اول)
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : سه شنبه 9 تیر 1394
زمان : 02:10 ب.ظ
بهترین های لیگ جهانی در پایان هفته هفتم
اسپک بزن! |در پایان هفته هفتم لیگ جهانی والیبال، بهترین‌های هر پست بر اساس عملکرد انفرادی آن ها در دیدارهای برگزار شده معرفی شدند که بارتوژ کورک از لهستان امتیازآورترین بازیکن شد و سید محمد موسوی بهترین مدافع.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در پایان هفته هفتم لیگ جهانی والیبال بهترین های هر پست معرفی شدند که رده بندی آنان به شرح زیر است:

**امتیازآورترین بازیکن
1- بارتوژ کورک (لهستان - ۱۷۵ امتیاز)
2- توماس ادگار (استرالیا - 147 امتیاز)
3- ریکاردو (برزیل - 145 امتیاز)
۵- شهرام محمودی (ایران - 125 امتیاز)
 
**بهترین اسپکر
1- ریکاردو (برزیل – 57.46)
2- شهرام محمودی (ایران – 55.83)
3- والاس سوزا (برزیل - 52.80)
5- مجتبی میرزاجانپور ( ایران - 51.67)

**بهترین مدافع
1- سید محمد موسوی (ایران - ۰.67)
2- ماکسول هولت (آمریکا - 0.59)
3- ماتئوش بیئِنیئِک (لهستان - 0.55)


**بهترین سرویس
1- پائول ساندرسون (استرالیا – ۰.35)
2- متیو اندرسون ( آمریکا – ۰.30)
3- ماتئوش بیئِنیئِک (لهستان – ۰.30)

**بهترین پاسور
1- نیکولا جووویک (صربستان – ۴.۳۲)
2- میکا کریستین سن ( آمریکا – 3.89)
3- میرسعید معروف (ایران – ۳.62)

**بهترین لیبرو
1- پاول زاتروسکی (لهستان – 2.00)
2- میخایل کوبیاک (لهستان – 1.89)
3- لوکی پری (استرالیا – ۱.56)

**بهترین دریافت کننده (توپگیر)
1- متیو اندرسون ( آمریکا – 55.47)
2- فیلپو لانزا (ایتالیا – 51.33)
3- اریک شوجی (آمریکا – 44.44)
مرتبط با : اخبار تیم ملی لیگ جهانی
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : سه شنبه 9 تیر 1394
زمان : 01:59 ب.ظ
عملکرد ملی پوشان ایران تا پایان هفته هفتم در قالب آمار
اسپک بزن! |هفته هفتم از مسابقات لیگ جهانی، شب گذشته با دیدار تیم ملی والیبال کشورمان و لهستان به پایان رسید. دیداری که در آن، قهرمان جهان با استفاده از تجربه خودش، توانست با نتیجه 3 بر یک پیروز میدان شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، با این نتیجه، شرایط صعود به دور نهایی لیگ جهانی برای شاگردان کواچ دشوار شده است.
شکست در دومین بازی مقابل لهستان، کار را برای ملی پوشان کشورمان به جایی رسانده که حالا برای صعود، به دو پیروزی قطعی مقابل روسیه قهرمان المپیک 2014 نیاز دارند و از سوی دیگر، لهستان باید در هر دو مصاف خود با آمریکا بدون کسب امتیاز مغلوب شود.
اما تا این جای بازی ها، بلند قامتان ایرانی، در تمام پست ها خوش درخشیدند و اگر نگاهی کوتاه به آمار سایت فدراسیون جهانی داشته باشیم، خواهیم دانست بازیکنان ما حالا با بزرگان دنیا در مصاف های جهانی به خوبی رقابت می کنند.
تا هفته هفتم از این مسابقات، شهرام محمودی، پشت خط زن تیم ملی کشورمان نفر پنجم در فهرست امتیازآورترین بازیکان است. او با 115 امتیاز اسپک، 4 امتیاز دفاع و 6 امتیاز سرویس، به 125 امتیاز با ارزش دست یافته است. محمودی هم چنین در بخش بهترین اسپک زننده ها توانسته با 55.83% موفقیت رتبه سوم را کسب کند. جایی که قدرتی زن های تیم ملی کشورمان، یعنی مجتبی میرزاجانپور و میلاد عبادی پور با 51.67% و 50.75% در جایگاه پنجم و هفتم قرار دارند.
اما در بخش بهترین دفاع، سید محمد موسوی سرعتی زن 203 سانتی متری تیم ملی، با قدرت در جایگاه نخست این فهرست قرار دارد. موسوی توانسته در 10 بازی اخیری که در لیگ جهانی حضور داشته است، 26 امتیاز تنها از دفاع کسب کند که این رقم نشان دهنده. میانگین 0.67 در هر ست می باشد.
شاگردان کواچ، این فهرست را در بخش بهترین پاسور نیز خالی نگذاشته اند. میر سعید معروف با یک پله صعود نسبت به بازی گذشته رتبه سوم را به خود اختصاص داده و دارای میانگین موفقیت 3.62 در هر ست می باشد. اما جالب تر از این جایگاه برای پاسور ارزنده تیم ملی کشورمان که این روزها وجهه بین المللی پیدا کرده است، درخشش او در توپ گیری است. پستی که عموما بازیکنان دریافت کننده در آن صاحب امتیاز می شوند، اما معروف با هوش بالای خود توانسته در این بخش هم در مرتبه هشتم قرار گیرد.
میلاد عبادی پور، قدرتی زن جوان تیم ملی هم تا به امروز با 25.42% موفقیت توانسته در بخش بهترین دریافت کننده، جایگاه نهم را به خود اختصاص دهد.
در این میان، شاگردان کواچ، تنها در رده بندی بهترین سرویس زننده ها به جایگاه خوبی دست نیافته اند. تنها محمودی که سرویس های هدفدار و موجی جزو تکنیک او محسوب می شود، با 6 امتیاز در جایگاه 22 این آمار قرار دارد.


مرتبط با : اخبار لیگ جهانی تیم ملی
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : سه شنبه 9 تیر 1394
زمان : 01:57 ب.ظ
گزارش تصویری از چهارمین مسابقه ایران - لهستان (قسمت سوم)
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : دوشنبه 8 تیر 1394
زمان : 03:36 ب.ظ
گزارش تصویری از چهارمین مسابقه ایران - لهستان (قسمت دوم)
اسپک بزن! | ادامه مطلببقیه تصاویر در ادامه مطلب


مرتبط با : تیم ملی لیگ جهانی عکس
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : دوشنبه 8 تیر 1394
زمان : 03:33 ب.ظ
گزارش تصویری دیدار چهارم ایران - لهستان (قسمت اول)
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : دوشنبه 8 تیر 1394
زمان : 03:30 ب.ظ
:: سایت هواداران والیبال ایران
:: برنامه لیگ جهانی 2016 والیبال اعلام شد
:: شهرام محمودی: اصرار ندارم پسرم والیبالیست شود
:: خولیو ولاسکو: وکیلی انتخاب شایسته فدراسیونی‌ها بود
:: مصــاحبـــه
:: برنامه جام واگنر
:: رده بندی نهایی رقابت ها / چهار بازیکن ایران در جمع برترین ها
:: ایران - ژاپن / ساعت ۱۷ و ۳۰ دیدار نهایی
:: ایران 3 - 2 چین
:: کاپیتان زرینی رکورد دار می شود
:: جام هجدهم؛ اکبری 12 مرد والیبال ایران را معرفی کرد
:: گرما در فصل نقل و انتقالات والیبال
:: نماینده گیلان در لیگ‌ برتر والیبال
:: عطایی:مبلغ‌قرارداد‌برخی‌بازیکنان‌منطقی‌نیست
:: عطایی: منتظر ترکیدن حباب نقل و انتقالات هستیم
:: والیبال ورامین در لیگ برتر ماندنی شد
:: کارخانه: برخی زیرمیزی پول می‌دهند
:: فرهاد ظریف: از قول من به کواچ دروغ گفتند/ بعد از المپیک همه چیز را می‌گویم
:: عادل غلامی: تیم جدیدم را بخاطر پول انتخاب نکردم/ قلبم با کاله است
:: نشست هماهنگی جام هجدهم برگزار شد
( تعداد کل صفحات: 2 )

[ 1 ] [ 2 ]
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic