♥ ایــــران قـــدرت والــیبــال دنیــــا ♥

 
 
یلدا مبارک
نظرات |


  یلدا مبارک 


نویسنده : Mariam_m
تاریخ : یکشنبه 30 آذر 1393
زمان : 10:30 ب.ظ
سلفی محمد موسوی
نظرات |

سلفی یهویی ملی پوش محبوب 


سید محمد موسوی در توضیح عکس خود نوشت: "اینم یه یهویی دیگه با میشل خانوم" 
مرتبط با : عکس
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : شنبه 29 آذر 1393
زمان : 04:09 ب.ظ
بمب نقل‌ و‌ انتقال والیبال
نظرات |

" خبر فوری "

بمب نقل‌ و‌ انتقال والیبال:

 پیشنهاد کازان روسیه به سعید معروفتیم والیبال کازان روسیه با ارسال پیشنهادی به کاپیتان تیم ملی ایران خواهان حضور وی در این تیم شد.

 

سعید معروف که چندی پیش به عنوان بهترین پاسور لیگ جهانی 2014 انتخاب شد حالا در آستانه پیوستن به کازان روسیه قرار گرفته است. مسئولان این باشگاه روسی با ارسال درخواستی به معروف خواهان حضور کاپیتان تیم ملی در این تیم شدند. شنیده شده است این اتفاق بزرگترین نقل و انتقال تاریخ والیبال ایران است؛ مسئولان کازان در حال حاضر منتظر تایید نهایی سعید معروف هستند.

 

معروف که هم‌اکنون عضو تیم شهرداری ارومیه است و تیمش نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر والیبال را بدون شکست پشت‌سر گذاشته است در سال‌های اخیر همراه با درخشش تیم ملی افتخارات فردی زیادی هم کسب کرده است که از جمله آنها می‌توان به باارزش‌ترین بازیکن قهرمانی والیبال آسیا 2013، بهترین پاسور قهرمانی والیبال آسیا 2013، بهترین پاسور لیگ جهانی 2014 اشاره کرد.

 

وی والیبال را از تیم مقاومت ارومیه شروع کرد و سابقه بازی در تیم‌های پگاه، صنام، استقلال گنبد، سایپا، داماش، کاله و شهرداری ارومیه و متین ورامین را دارد. او در جام باشگاه‌های والیبال آسیا در سال 2013 مانیل با متین ورامین به قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا رسید و در سال 1393 با قراردادی دو ساله دوباره به شهرداری ارومیه بازگشت. معروف در سال 1380 وارد تیم ملی نوجوانان و از سال 1384 هم رسماً عضو تیم ملی بزرگسالان شد. معروف پس از عدم دعوت علیرضا نادی توسط خولیو ولاسکو کاپیتان تیم ملی والیبال ایران شد.

 

تیم کازان روسیه هم در حال حاضر در جایگاه سوم رده‌بندی لیگ این کشور قرار دارد؛ این تیم از 15 بازی خود 36 امتیاز کسب کرده است و در کورس قهرمانی قرار دارد. تیم کازان تعدادی از ملی‌پوشان تیم ملی والیبال روسیه را همراه با 3 بازیکن خارجی در ترکیب خود دارد و هدایت آن هم برعهده ولادیمیر آلنکو، سرمربی سابق تیم ملی والیبال روسیه است.مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : شنبه 29 آذر 1393
زمان : 02:17 ب.ظ
مستند سازان برزیلی
نظرات | ادامه مطلب

بازدید مستند سازان برزیلی از شهر ارومیه


مستندساز برزیلی: عنوان شهر عاشقان والیبال مختص ارومیه است

متن کامل در ادامه مطلب ...


مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : شنبه 29 آذر 1393
زمان : 10:06 ق.ظ
سلفی دور همی والیبالیست ها
نظرات |

ریش مد روز والیبالیستان ایران!

سلفی دور همی والیبالیست ها که اکثراً طبق مُد روز ریش گذاشته اند.مرتبط با : عکس
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : شنبه 29 آذر 1393
زمان : 09:51 ق.ظ
نتایج هفته هفتم سوپر لیگ والیبال مردان ایران
نظرات | ادامه مطلب

میزان به سختی از سد ارتعاشات گذشتدور رفت لیگ برتر والیبال با صدرنشینی پیکان و شهرداری ارومیه به پایان رسید

متن کامل در ادامه مطلب ...


مرتبط با : سوپرلیگ 93
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : شنبه 29 آذر 1393
زمان : 09:13 ق.ظ
برخورد با فدراسیون والیبال برزیل
نظرات |

گزینه‌های FIVB برای برخورد با فدراسیون والیبال برزیل

یک منبع برزیلی از گزینه های پیش روی FIVB برای برخورد با فدراسیون والیبال برزیل به خاطر انصراف از میزبانی فینال لیگ جهانی خبر داد.

فدراسیون والیبال برزیل مدتی قبل به خاطر مشکلات اقتصادی ناشی از فساد مالی از میزبانی فینال لیگ جهانی ٢٠١٥ انصراف داد و حالا یکی از منابع خبری برزیل از جریمه های احتمالی فدراسیون جهانی والیبال برای این کشور خبر داده است.

طبق قوانین فدراسیون جهانی والیبال، برزیلی ها در درجه نخست ممکن است با جریمه نقدی بین ١١٠ تا ٢٧٦ هزار دلار مواجه شوند. جریمه دوم، محرومیت تیم های این کشور از حضور در میادین بین المللی تا یک سال آینده است و در آخر ممکن است میزبانی هیچ رقابتی تا ٤ سال آینده به کشور برزیل داده نشود.

از طرف دیگر، آری گراسا، رئیس برزیلی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) که مدتی طولانی ریاست فدراسیون والیبال برزیل را به عهده داشته در معرض اتهام اختلاس چند میلیون دلاری فدراسیون والیبال برزیل قرار دارد. فدراسیون جهانی والیبال در این حال با قدرت از گراسا حمایت کرده و او را بی گناه می داند: برای ما بسیار مهم است که تأکید کنیم آری گراسا و سایر متهمین پرونده فساد مالی فدراسیون والیبال برزیل، اتهامات وارد شده را قویاً رد می کنند و حاضرند در مورد عملکرد خود در هر زمانی توضیح بدهند.مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : چهارشنبه 26 آذر 1393
زمان : 03:42 ب.ظ
دفاع FIVB از گراسا
نظرات |

دفاع فدراسیون جهانی والیبال از گراسا

فدراسیون جهانی والیبال با صدور بیانیه ای از آری گراسا در پرونده فساد فدراسیون والیبال برزیل دفاع کرد.

فدراسیون جهانی والیبال بیانیه ای رسمی صادر کرد که در آن به دفاع از آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی در پرونده فساد فدراسیون برزیل پرداخت.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

"این مهم است که اشاره کنیم که آری گراسا و دیگر متهمان به شدت و مدام هر کار اشتباه و خلافی را رد کرده اند و در ملأ عام اعلام کرده اند که چگونه همیشه به سود والیبال برزیل عمل کرده اند."

آری گراسا، مدت ها رئیس فدراسیون والیبال برزیل بود، اما اکنون اتهاماتی جدی در خصوص فساد مالی در این سال ها به او وارد شده است.مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : چهارشنبه 26 آذر 1393
زمان : 03:35 ب.ظ
فرهاد قائمی و اسبش
نظرات |

فرهاد قائمی ستاره والیبال و اسب دوانی

گنبد در کنار آثار تاریخی‌اش و مردم خونگرم ترکمن و دیدنی‌هایش با دو ورزش مانوس است؛ اسب و والیبال. حالا اما نماد والیبال گنبد فرهاد قائمی است که اتفاقا از خانواده‌یی اسب دوست هم هست. پدربزرگ و پدرش از اسب داران معروف کورس گنبد بودند. 

او که همین چند ماه پیش بعد از قهرمانی در بازی‌های آسیایی از دوست پدربزرگش حمید رادان اسب بی‌نظیری به نام ریو ونتورا هدیه گرفت، در کورس هشتم هم حضور داشت و اتفاقا در جشن قهرمانی ریوها شرکت کرد.

قائمی در کورس چهره‌یی شناخته شده است و مردم بسیار او را دوست دارند. ضمن این که او  گفته: اسبی که از آقای رادان هدیه گرفته در کورس بهاره سال بعد شرکت می‌کند. فرهاد قائمی را باید یکی از مالکان اسب سال بعد کورس گنبد دانست.مرتبط با : حواشی
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : سه شنبه 25 آذر 1393
زمان : 01:44 ب.ظ
فساد مالی گراسا
نظرات |

رییس فدراسیون جهانی والیبال متهم به فساد مالی شد


تعدادی از مدیران فدراسیون والیبال برزیل از جمله آری گراسا محکوم به صرف بخشی از بودجه فدراسیون برای مسائل شخصی شده‌اند.

رییس فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) انتقال غیرقانونی پول به خانواده و دوستانش در دوران ریاستش در فدراسیون والیبال برزیل (CBV) را رد کرد. اخیرا آری گراسا به فساد مالی در سال‌های گذشته محکوم شده است.

گفته شده است او و تعدادی از مدیران CBV حدود یازده میلیون دلار پول فدراسیون را به ورزشکاران منتقل نکرده‌اند. گزارشی 50 صفحه‌ای در این رابطه توسط آژانس فدرال ضد فساد برزیل منتشر شده و گفته می‌شود که پول مورد نظر به شرکت‌هایی منسوب به مدیران و آشنایان آنها منتقل شده است. CBV اعلام کرده است که در این باره تحقیقات لازم انجام خواهد شد و ممکن است به دلیل این اتفاقات مسابقات آزمایشی والیبال برای المپیک 2016 ریو برگزار نشود.

گراسا در واکنش به این ادعاها گفت: من همیشه به نفع والیبال برزیل کار کرده‌ام.

 

FIVB نیز اعلام کرده است که کاملا از اتهامات اخیر آگاه بود. این مهم است که گراسا و دیگر افراد متهم شده شدیدا اتهامات را رد کرده‌ و توضیح داده‌اند که چگونه در زمان مدیریت خود عمل کرده‌اند. رسیدگی‌هایی در این زمینه توسط سرویس‌های حرفه‌ای انجام شده و گفته می‌شود که هیچ مدرکی مبنی بر فساد مالی وجود نداشته است.

با وجود همه این‌ها این اتهامات و شایعات می‌تواند برای ورزش برزیل بسیار خطرناک باشد زیرا والیبال بعد از فوتبال ورزش دوم این کشور است که امید مدال‌آوری در المپیک 2016 دارد.

 

فابیانا کلودینو، کاپیتان تیم زنان برزیل نیز در فیس‌بوک خود نوشته است: این مساله باید با جدیت مورد بررسی قرار گیرد زیرا چنین چیزی نیاز به حل و فصل دارد. افرادی که در کنفدراسیون فعالیت می‌کنند به جای این که به صورت غیرقانونی ثروت خود را افزایش دهند، باید با ما همراه باشند تا برای بهتر شدن والیبال تلاش کنیم. این مساله به نظر من بی احترامی محسوب می‌شود. 

در هفته‌های گذشته نیز مدیران فدراسیون والیبال لهستان به دلیل گرفتن رشوه از یک شرکت خاص محکوم و دستگیر شدند.مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : سه شنبه 25 آذر 1393
زمان : 01:42 ب.ظ
یک خبر
نظرات |

یک خبر 

چهارشنبه 93/9/26 ساعت : 17:00 لیگ برتر والیبال : دربی شهر گنبد

جواهری گنبد - تعاون گنبد

زنده از شبکه ورزش پخش خواهد شد


نویسنده : Mariam_m
تاریخ : سه شنبه 25 آذر 1393
زمان : 11:55 ق.ظ
زایتسف
نظرات |


زایتسف: من ایتالیایی‌ام و تغییر ملیت نمی‌دهم


ستاره تیم ملی والیبال ایتالیا احتمال تغییر تابعیتش را رد کرد.

قطر پاسور ایتالایی و روسی الاصل تیم والیبال دینامو مسکو که تمام بازی‌های ملی خود را برای تیم ملی ایتالیا انجام داده به شبکه «آر- اسپورت» گفته که ملیت خود را برای بازی در تیم ملی روسیه عوض نخواهد کرد.

ایوان زایتسف گفت: من زمانی که برای تیم ملی ایتالیا بازی نکرده بودم این فرصت را داشتم که تابعیت کشور روسیه را انتخاب کنم ولی من در آن زمان در ایتالیا بودم و باید مدرسه‌ام را تمام می‌کردم بنابراین از این کار منصرف شدم. در حال حاضر، تغییر ملیت برای من معنی نمی‌دهد. من ایتالیایی هستم، برای تیم ملی ایتالیا بازی می‌کنم و همیشه مدافع رنگ لاجوردی پیراهن این تیم و پرچم ایتالیا هستم.

با این صحبت‌ها به نظر می‌رسد، رویای روس‌ها برای دیدن زایتسف در پیراهن تیم ملی روسیه کاملاً نقش بر آب شده باشد.مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : سه شنبه 25 آذر 1393
زمان : 11:51 ق.ظ
برنامه هفته هفتم لیگ برتر والیبال
نظرات | ادامه مطلب


مصاف ارتعاشات با میزان و وزارت دفاع با ارومیه 

در شب دربی گنبدی‌ها

متن در ادامه مطلب ...


مرتبط با : سوپرلیگ 93
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : سه شنبه 25 آذر 1393
زمان : 11:43 ق.ظ
پاداش پانزده میلیارد ریالی دولت به مردان والیبال ایران
نظرات |

خبر خوش برای والیبالیست ها

دولت به وعده خود عمل کرد؛

پاداش پانزده میلیارد ریالی دولت به مردان والیبال ایران 


شب گذشته در جلسه هیئت دولت تخصیص پاداش یک و نیم میلیارد تومانی به تیم ملی والیبال جهت حمایت و تشویق اعضای این تیم تصویب شد.

در راستای حمایت و توجه دولت به قهرمانان و افتخار آفرینان عرصه ملی، شب گذشته (یکشنبه 23 آذرماه جلسه) در جلسه هیئت دولت به ریاست حجت الاسلام دکتر حسن روحانی، مصوب شد که به پاس حمایت و تشویق اعضای تیم ملی والیبال کشورمان و سال سختی که برای والیبال ایران رقم خورد و با چهارمی لیگ جهانی از بین 28 تیم و ششمی قهرمانی جهان از بین 24 تیم که برای نخستین بار در تاریخ اتفاق افتاد، مبلغ 15 میلیارد ریال معادل یک و نیم میلیارد تومان جهت پاداش به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار داده شود.


اکنون که والیبال با کسب افتخارات اخیر پر افتخار ترین ورزش گروهی ایران به حساب می‌آید و با توجه به سال سختی که در مسابقات لیگ جهانی، جام جهانی و قهرمانی آسیا در پیشرو دارد نیازمند این توجهات و حمایت‌ها است و چنین اقدامات مسئولین می‌تواند روحیه و انگیزه دو چندانی را به مردان والیبال ایران برای فتح قله‌های افتخار والیبال دنیا به نام کشورمان عزیزمان دهد.مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : دوشنبه 24 آذر 1393
زمان : 10:50 ق.ظ
اخبار
نظرات | ادامه مطلبچند خبر جنجالی از والیبال ایران و جهان

به ادامه مطلب بروید ...


مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : یکشنبه 23 آذر 1393
زمان : 03:22 ب.ظ
جریمه سنگین تیم ملی والیبال برزیل
نظرات |

FIVB تیم ملی والیبال برزیل را قلع و قمع کرد

 محرومیت 10 جلسه‌ای رزنده


فدراسیون والیبال برزیل با انتشار بیانیه‌ای از رای انضباطی کم سابقه در خصوص کادر فنی و اعضای تیم ملی این کشور پرده برداشت.

پس از به وجود آمدن مسائلی در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی جهان 2014 بین فدراسیون جهانی والیبال و فدراسیون والیبال برزیل دکتر آری گراسا در تاریخ 17 دسامبر اعلام کرد: قوانین FIVB واضح و روشن است و هیچ کس تحت هیچ شرایطی اجازه صحبت علیه FIVB را به خصوص در رسانه‌ها ندارد. در حال حاضر ما مشغول جمع کردن و بررسی اسناد و مدارک هستیم و چناچه این اتهام به اثبات برسد احکام لازم در خصوص خاطیان صادر خواهیم کرد.


پس از صدور جرایم خاطیان از FIVB، فدراسیون والیبال برزیل بروز این گونه رفتارها و صادر کردن جریمه‌های سنگین اخیر را به عنوان انتقام جویی FIVB  از فدراسیون برزیل تلقی کرد و اعلام کرد که این انتقام جویی به خاطر افشاگری‌هایی در خصوص مشاهده مراودات مالی مشکوک در زمان ریاست آری گراسا انجام گرفته است.

این فدراسیون روز گذشته بیانیه‌ای صادر کرد که نشان از احکام کم سابقه علیه سرمربی و بازیکنان این تیم دارد. متن این بیانیه به شرح زیر است:


"انتشار گزارش‌های اداره بازرسی دولت برزیل مبنی بر مراودات مالی مشکوک در زمان ریاست قبلی فدراسیون والیبال این کشور، بار دیگر ورزش برزیل را با شوک روبرو کرد. در این بین فدراسیون جهانی والیبال روز جمعه 12 دسامبر 2014 احکام انضباطی خود را در خصوص سرمربی و برخی بازیکنان برزیل در حین مسابقات قهرمانی جهان در لهستان اعلام کرد. بر این اساس برناردو رزنده به 10 جلسه محرومیت 2 هزار دلار جریمه نقدی محکوم شده است.


همچنین لیبروی تیم ملی والیبال برزیل ماریو جونیور به شش جلسه محرومیت، موریلو اندرس به یک جلسه، و برونو رزنده کاپیتان این تیم نیز به هزار دلار جریمه نقدی محکوم شده‌اند.


فدراسیون والیبال برزیل پس از انتشار گزارش اداره بازرسی این کشور مبنی بر مراودات مالی مشکوک در مدت ریاست آری گراسا رئیس سابق این فدراسیون به دادگاه عالی این کشور شکایت کرده است. در همین خصوص فدراسیون والیبال برزیل، در راستای اعلام همبستگی با بازیکنان و سرمربی این تیم و نیز احترام به هواداران برزیلی از میزبانی دور نهایی لیگ جهانی که قرار است در جولای 2015 برگزار شود انصراف خود را اعلام می‌دارد."

 

همچنین حامی مالی اصلی فدراسیون والیبال برزیل از سال 1991 تاکنون(بانک برزیل) روز پنجشنبه در بیانیه‌ای جداگانه اعلام کرد:

"این بانک تا اطلاع ثانوی و تا تعیین تکلیف نهایی و موارد مشکوک اعلام شده توسط اداره بازرسی این کشور، هیچ گونه مبلغی به فدراسیون این کشور نخواهد کرد."

مراودات مشکوک طبق اعلام اداره بازرسی برزیل بین سال‌های 2010 تا 2013 معادل 11 میلیون 300 هزار دلار بوده است. طبق گزارش ممیزان مربوطه وجود این موارد را در زمان ریاست آری گراسا تائید کرده‌اند و دکتر گراسا در سال 2013 پس از قبول ریاست فدراسیون جهانی والیبال از سمت خود در ریاست فدراسیون والیبال برزیل استعفا داد.مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : یکشنبه 23 آذر 1393
زمان : 03:18 ب.ظ
:: سایت هواداران والیبال ایران
:: برنامه لیگ جهانی 2016 والیبال اعلام شد
:: شهرام محمودی: اصرار ندارم پسرم والیبالیست شود
:: خولیو ولاسکو: وکیلی انتخاب شایسته فدراسیونی‌ها بود
:: مصــاحبـــه
:: برنامه جام واگنر
:: رده بندی نهایی رقابت ها / چهار بازیکن ایران در جمع برترین ها
:: ایران - ژاپن / ساعت ۱۷ و ۳۰ دیدار نهایی
:: ایران 3 - 2 چین
:: کاپیتان زرینی رکورد دار می شود
:: جام هجدهم؛ اکبری 12 مرد والیبال ایران را معرفی کرد
:: گرما در فصل نقل و انتقالات والیبال
:: نماینده گیلان در لیگ‌ برتر والیبال
:: عطایی:مبلغ‌قرارداد‌برخی‌بازیکنان‌منطقی‌نیست
:: عطایی: منتظر ترکیدن حباب نقل و انتقالات هستیم
:: والیبال ورامین در لیگ برتر ماندنی شد
:: کارخانه: برخی زیرمیزی پول می‌دهند
:: فرهاد ظریف: از قول من به کواچ دروغ گفتند/ بعد از المپیک همه چیز را می‌گویم
:: عادل غلامی: تیم جدیدم را بخاطر پول انتخاب نکردم/ قلبم با کاله است
:: نشست هماهنگی جام هجدهم برگزار شد
( تعداد کل صفحات: 2 )

[ 1 ] [ 2 ]
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic