♥ ایــــران قـــدرت والــیبــال دنیــــا ♥

 
 
برنامه مرحله دوم/ جدال سخت و حساس ایران با قطر و کره
یه اسپک بزن! |


برنامه مرحله دوم مسابقات والیبال بازی های آسیایی 2014 اینچئون مشخص شد و ایران در این مرحله به مصاف تیم چند ملیتی قطر با سرمربیگری خوان سیچلو و کره جنوبی با هدایت پارک کی وون؛ مربی و سرمربی سابق تیم ملی کشورمان می رود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، با پایان دور مقدماتی مسابقات والیبال هفدهمین دوره بازی های آسیایی برنامه دور دوم این رقابت ها مشخص شد.

مرحله دوم مسابقات والیبال بازی های آسیایی در چهار گروه چهار تیمی پیگیری می شود که گروه بندی آنان به قرار زیر است:

گروه E: قطر، ایران، هند و کره جنوبی
گروه F: ژاپن، تایلند، کویت و چین
گروهG: قزاقستان، هنگ کنگ، چین تایپه و مالدیو
گروه H:پاکستان، ترکمنستان، عربستان و میانمار

برنامه کامل دیدارهای والیبال مرحله دوم بازی های آسیایی به وقت تهران به قرار زیر است:

یکشنبه ششم مهرماه:
قزاقستان - هنگ کنگ ساعت 5 بامداد
قطر – ایران ساعت 6:30
چین تایپه – مالدیو ساعت 8
کره جنوبی – هند ساعت 9
پاکستان – ترکمنستان ساعت 11
ژاپن – تایلند ساعت 11:30
کویت – چین 14
عربستان – میانمار 14

دوشنبه هفتم مهرماه:
قزاقستان – مالدیو ساعت 5 بامداد
کویت – تایلند ساعت 6:30
چین تایپه - هنگ کنگ ساعت 8
ژاپن - چین ساعت 9
پاکستان – میانمار ساعت 11
قطر - هند ساعت 11:30
ایران - کره جنوبی 14
عربستان سعودی – ترکمنستان 14


مرتبط با : قهرمانی مردان آسیا
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : شنبه 5 مهر 1393
زمان : 05:46 ب.ظ
ایران مقتدرانه با سه پیروزی سه بر صفر راهی مرحله دوم شد
یه اسپک بزن! |


تیم ملی والیبال ایران با کسب سومین پیروزی خود در دور مقدماتی مسابقات والیبال هفدهیمن دوره بازی های آسیایی به عنوان صدرنشین گروه C به مرحله بعد صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال در سومین و آخرین مسابقه خود در دور مقدماتی هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون موفق به شکست مالدیو شد تا با سه پیروزی متوالی دور مقدماتی را به پایان رساند.
ملی پوشان ایران که در دو مسابقه قبلی خود هنگ کنگ و هند را سه بر صفر شکست داده بودند، در این مسابقه نیز مالدیو را در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 10، 25 بر 19 و 25 بر 21 از پیش رو برداشتند تا 9 امتیازی شوند و صدرنشینی خود را نیز تثبیت کنند.
اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در این دیدار تقریبا از ترکیب اصلی تیم ایران شامل سعید معروف، فرهاد قائمی، امیرغفور، مجتبی میرزاجانپور، شهرام محمودی و آرمین تشکری به عنوان ترکیب آغاز کننده استفاده کرد و در ست نخست نیز 25 بر 10 به پیروزی رسید.
کواچ این دیدار را به صورت نشسته بر روی نیمکت هدایت می کرد و برای نخستین بار در طول چند ماه گذشته استرس کمتری نسبت به عملکرد بازیکنان ایران داشت.
تیم ملی والیبال مالدیو نیز با پذیرش سومین شکست در گروه C بدون امتیاز در رتبه چهارم قرار گرفت. تیم های هند و هنگ کنک به ترتیب با 6 و 3 امیتاز رتبه های دوم و سوم جدول را به خود اختصاص دادند.
پراباکاران از هند و او سانگین از کشور کره جنوبی به ترتیب به عنوان داوران اول و دوم قضات دیدار ایران و مالدیو را بر عهده داشتند.غفور امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و مالدیو شد


امیر غفور در سومین مسابقه تیم ملی والیبال ایران در بازی های آسیایی عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان برابر مالدیو را به دست آورد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در دور مقدماتی هفدهمین دوره بازی های آسیایی موفق به شکست سه بر صفر مالدیو شد و به عنوان صدرنشین گروه C راهی مرحله بعد شد.
امیر غفور در این مسابقه با کسب 16 امتیاز، عنوان امتیازآورترین بازیکن را به خود اختصاص داد.
شهرام محمودی نیز که در دو دیدار قبلی امتیازآورترین بازیکن مسابقات ایران برابر هند و هنگ کنگ شده بود، دیگر بازیکن امتیاز آور ایران در این مسابقه بود که 15 پوئن به دست آورد.
همچنین عبدل کاریم بازیکن شماره 10 مالدیو نیز با کسب 13 امتیاز، بهترین بازیکن این تیم برابر ایران بود.
تیم ملی والیبال ایران در سه ست دیدار با مالدیو 75 امتیاز به دست آورد که 37 امتیاز آن از اسپک، 5 امتیاز از دفاع، 11 امتیاز از سرویس و 22 امتیاز از اشتباهات تیم حریف به دست آمد.
این آمار برای تیم ملی والیبال مالدیو نیز به این قرار است که 26 امتیاز از اسپک، 3 امتیاز از دفاع، 3 امتیاز از سرویس و 18 امتیاز از اشتباهات بازیکنان ایران به دست آمد تا مالدیو در نهایت 50 پوئن برابر ایران به دست آورده باشد.
تیم ملی والیبال ایران در دو مسابقه دیگر خود در دور مقدماتی بازی های آسیایی تیم های هنگ کنگ و هند را شکست داده بود
مرتبط با : قهرمانی مردان آسیا
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : شنبه 5 مهر 1393
زمان : 01:42 ب.ظ
گزارش تصویری از دیدار ایران و هندوستان
یه اسپک بزن! | ادامه مطلب


گزارش تصویری در ادامه مطلب


مرتبط با : عکس قهرمانی مردان آسیا
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : جمعه 4 مهر 1393
زمان : 05:31 ب.ظ
گزارش تصویری از دیدار ایران و هنگ کنگ
یه اسپک بزن! | ادامه مطلب

گزارش تصویری دیدار ایران - هنگ کنگ در ادامه مطلب


مرتبط با : عکس قهرمانی مردان آسیا
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : جمعه 4 مهر 1393
زمان : 01:28 ب.ظ
پیروزی ذخیره های ایران برابر نایب قهرمان جام کنفدراسیون آسیا
یه اسپک بزن! |تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون با ذخیره های خود هند را که عنوان نایب قهرمانی جام کنفدراسیون آسیا 2014 را در پرونده کاری خود دارد، از پیش رو برداشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ملی پوشان ایران در دومین مسابقه خود در دور مقدماتی مسابقات والیبال بازی های آسیایی به مصاف تیم ملی هند رفتند و در سه ست متوالی با امتیازهای 25 بر 22 ، 25 بر 22  و 25 بر 18 به پیروزی رسیدند تا شش امیتازی شوند.
اسلوبودان کواچ در این مسابقه نیز از بازیکنانی به عنوان ترکیب آغاز کننده استفاده کرد که اکثر آنان در مسابقات قهرمانی جهان ذخیره بودند. میلاد عبادی پور، مهدی مهدوی، پوریا فیاضی، عادل غلامی، فرهاد ظریف، آرمین تشکری و شهرام محمودی بازیکنان شروع کننده ایران در این مسابقه بودند. سعید معروف کاپیتان و پاسور اول تیم ملی والیبال ایران نیز در این مسابقه به میدان آمد.
تیم ملی والیبال هند که در مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون والیبال آسیا با خوش اقبالی تیم ملی ب والیبال ایران را شکست داده و راهی دیدار نهایی شده بود، در این مسابقه برابر ذخیره های ایران سه بر صفر مغلوب شد.
تیم ملی والیبال هند در دو دیدار قبلی خود در دور مقدماتی موفق به شکست هنگ کنگ و مالدیو شده بود و در حال حاضر شش امتیازی است و با پذیرش شکست برابر ایران به عنوان تیم دوم گروه ایران به مرحله دوم صعود خواهد کرد.  
تیم ملی والیبال ایران فردا در سومین مسابقه خود در دور مقدماتی بازی های آسیایی به مصاف مالدیو می رود.
تای توشی کو از ژاپن و چینگ لی چون از کشور چین تایپه به ترتیب به عنوان داوران اول و دوم قضات دیدار ایران و هند را بر عهده داشتند
.


مرتبط با : قهرمانی مردان آسیا
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : جمعه 4 مهر 1393
زمان : 01:25 ب.ظ
هنگ کنگ نخستین قربانی والیبال ایران در بازی های آسیایی
یه اسپک بزن! |تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون هنگ کنگ را از پیش رو برداشت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، ملی پوشان ایران در نخستین مسابقه خود در این رقابت ها به مصاف تیم ملی هنگ کنگ رفتند و در سه ست متوالی با امتیازهای 25 بر 16، 25 بر 17 و 25 بر 12 به پیروزی رسیدند تا در نخستین گام به رغم خستگی مسابقات جهانی مشکلی برای شکست حریف نداشته باشند.
اسلوبودان کواچ در این مسابقه از بازیکنانی به عنوان ترکیب آغاز کننده استفاده کرد که اکثر آنان در مسابقات قهرمانی جهان ذخیره بودند. میلاد عبادی پور، مهدی مهدوی، پوریا فیاضی، عادل غلامی، فرهاد ظریف، آرمین تشکری و شهرام محمودی بازیکنان شروع کننده ایران در این مسابقه بودند.
تیم ملی والیبال ایران فردا در دومین مسابقه خود در دور مقدماتی بازی های آسیایی به مصاف هند می رود.
تیم ملی والیبال ایران در سه ست دیدار با هنگ کنگ 75 امتیاز به دست آورد که 38 امتیاز آن از اسپک، 3 امتیاز از دفاع، 13امتیاز از سرویس و 21 امتیاز از اشتباهات تیم حریف به دست آمد.
شهرام محمودی با 19 امتیاز، عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار دو تیم ایران و هنگ کنگ را به دست آورد. بازیکن شماره 11هنگ کنگ (جونگ هونگ) نیز با 11 امتیاز بهترین بازیکن این تیم بود.
دوقان ئول خانی از قزاقستان و احمد سالم از مالدیو به ترتیب به عنوان داور اول و دوم قضاوت دیدار ایران و هنگ کنگ را بر عهده داشتند.


مرتبط با : قهرمانی مردان آسیا
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : پنجشنبه 3 مهر 1393
زمان : 02:39 ب.ظ
تولد میر سعید معروف مبارک
یه اسپک بزن! |

براشون بهترین هارو آرزو میکنممرتبط با : عکس تولد ها
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 2 مهر 1393
زمان : 07:32 ب.ظ
كواچ: ایران آماده رقابت با هر تیمی است/ کار راحتی در بازیهای آسیایی نداریم
یه اسپک بزن! |


سرمربی تیم ملی والیبال گفت: ملی پوشان والیبال ایران آمادگی کامل برای رقابت با هر تیمی را دارند و در این موضوع شک نکنید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ پیش از آغاز رقبابت های ایران در بازیهای آسیایی در  افزود: تیم ایران کار راحتی در بازیهای آسیایی ندارد، بازی‌های آسیایی برای من تورنمنت دیگری است. پیش‌بینی نتیجه نیز سخت است.
وی با بیان اینکه نهایت تلاش‌مان را به كار می‌بریم تا بهترین عملكرد را داشته باشیم، تصریح کرد: البته خیلی سخت است بعد از قهرمانی جهان كه تیم یك روز در میان بازی‌های سخت داشت، از نظر ذهنی و جسمی بازیکنان را برای اینچئون آماده کنیم. اما تیم من حالا آماده رقابت با هر تیمی است.
سرمربی تیم ملی والیبال در باره شناخت برخی مربیان حاضر در این رقابت ها از تیم ایران گفت: هیچ ترسی از شناخت مربیان سایر تیم ها از ملی پوشان نداریم. مگر ولاسكو ایران را نمی‌شناخت؟ اما ایران 3 بر صفر آرژانتین را شکست داد.
وی تاکید کرد: اگر كره جنوبی تیم خوبی است، به خاطر پارك سرمربی آن نیست. او وقتی تیمش باخت گفت برای بازی‌های آسیایی آماده می‌شویم اما ما هم در قهرمانی جهان تلاش كردیم و هم در بازی‌های آسیایی، نگرانی نیز از شناخت حریفان از تیم ایران نداریم.
کواچ مقام ششم جهان را فوق العاده دانست و گفت: فوق‌‌العاده بود. البته می‌توانستیم نتیجه بهتر از این هم بگیریم، اما فراموش نكنید كه باید قدم به قدم جلو برویم. یادمان نرود ایران برای اولین بار تا دور سوم رقابت‌های قهرمانی جهان با مسابقات فشرده و كیفیت بازی بالا آمد. 
سرمربی تیم ملی والیبال افزود: باید نگاهی به تیم‌های دیگر داشته باشیم. ما همه تلاش‌مان را كردیم. فكر نمی‌كنم بد بازی كرده باشیم. آخرین دوره، ایران نوزدهم  دنیا بود اما حالا ششم شد. همین صعود 13 پله‌ای نشان می‌دهد والیبال ایران به چه سطحی رسیده است. البته قبول دارم می‌توانستیم جزو 4 تیم اول باشیم اما یكسری اشكالات اجازه نداد. 
وی با اشاره به باخت ایران برابر آلمان در مرحله سوم رقابت های جهانی لهستان تصریح کرد: تیم آلمان از نظر فیزیكی فوق‌‌العاده بود. تیمی منظم و با نظمی كه راه حلی برای مهار بازیكن  ماهرش گروزه نداشتیم.
تیم ملی والیبال ایران صبح امروز وارد دهکده بازی های آسیایی اینچئون شد و از پنج شنبه سوم مهرماه مسابقات خود در این بازی ها را آغاز می کند.


مرتبط با : قهرمانی مردان آسیا
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 2 مهر 1393
زمان : 07:27 ب.ظ
نگرانی خوش خبر از وضعیت میزبانی کره ای ها
یه اسپک بزن! |امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی از وضعیت میزبانی کره ای ها در بازی های آسیایی اینچئون ابراز نگرانی کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر در این باره گفت: تا الان تنها یک جلسه تمرین برگزار کردیم و آن هم در یک ساعت نامناسب و در محلی غیر از سالن مسابقات برگزار شد. همچنین در ساختمانی 28 طبقه ای در دهکده این بازی ها مستقر شده ایم که تنها یک آسانسور دارد و وقتی بازیکنان بخواهند برای تمرین یا مسابقه از ساختمان محل اسکان خارج شوند باید حدود یک ساعت منتظر شویم تا همه بازیکنان و کادر نوبت به نوبت به لابی برسند.

وی نداشتن تلویزیون و اینترنت را از دیگر مشکلات بازیکنان دانست و گفت: بازیکنان واقعا هیچ سرگرمی ای ندارند و از زمان ورود تیم ملی والیبال ایران به اینچئون تنها یک نوبت تمرین داشته ایم چون سالن تمرین به تعداد مورد نیاز وجود ندارد.

سرپرست تیم ملی والیبال تاکید کرد: با تمام این مشکلات بازیکنان از نظر روحی و روانی در وضعیت خوبی قرار دارند و آماده آغاز مسابقات هستند. بازیکنان ما حرفه هستند و می دانند تحت هر شرایطی باید خود را برای مسابقه آماده کنند.

تیم ملی والیبال ایران با تیم های هند، هنگ کنگ و مالدیو در گروه سوم مسابقات والیبال بازی های آسیایی همگروه است و فردا در نخستین مسابقه خود به مصاف هنگ کنگ می رود.مرتبط با : حواشی قهرمانی مردان آسیا
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 2 مهر 1393
زمان : 07:25 ب.ظ
والیبال ایران در رده بندی جهانی در جمع ده تیم برتر دنیا
یه اسپک بزن! |


تیم ملی والیبال ایران در آخرین رده بندی فدراسیون جهانی والیبال در جمع ده تیم برتر دنیا قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بعد از پایان مسابقات قهرمانی جهان در لهستان، فدراسیون جهانی والیبال آخرین رده بندی تیم های ملی دنیا را اعلام کرد که تیم ملی والیبال کشورمان پس از کسب 56 امتیاز به علت ششمی در قهرمانی جهان؛ 134 امتیازی شد و بالاتر از دیگر رقبای آسیایی خود و تیم هایی چون کوبا و فرانسه در جایگاه دهم ایستاد. رده بندی بیست تیم برتر به قرار زیر است:

1- برزیل 335
2- روسیه 330
3-لهستان 275
4-ایتالیا 254
5- ایالات متحده 220
6-آرژانتین 166
7-آلمان 158
8-صربستان 157
9-بلغارستان 156
10-ایران 134
11-کوبا 125
12-فرانسه 113
13-استرالیا 105
14-کانادا 99
15-تونس 75
16-کره جنوبی 73
17-چین 69
17-فنلاند 69
19-مصر63
20-بلژیک 59

لازم به ذکر است تیم ملی والیبال کشورمان در رده بندی قبلی در رده یازدهم قرار داشت و در این رده بندی با یک پله صعود در رده دهم قرار گرفت.


مرتبط با : تیم ملی
نویسنده : Mobina. H
تاریخ : چهارشنبه 2 مهر 1393
زمان : 07:24 ب.ظ
:: سایت هواداران والیبال ایران
:: برنامه لیگ جهانی 2016 والیبال اعلام شد
:: شهرام محمودی: اصرار ندارم پسرم والیبالیست شود
:: خولیو ولاسکو: وکیلی انتخاب شایسته فدراسیونی‌ها بود
:: مصــاحبـــه
:: برنامه جام واگنر
:: رده بندی نهایی رقابت ها / چهار بازیکن ایران در جمع برترین ها
:: ایران - ژاپن / ساعت ۱۷ و ۳۰ دیدار نهایی
:: ایران 3 - 2 چین
:: کاپیتان زرینی رکورد دار می شود
:: جام هجدهم؛ اکبری 12 مرد والیبال ایران را معرفی کرد
:: گرما در فصل نقل و انتقالات والیبال
:: نماینده گیلان در لیگ‌ برتر والیبال
:: عطایی:مبلغ‌قرارداد‌برخی‌بازیکنان‌منطقی‌نیست
:: عطایی: منتظر ترکیدن حباب نقل و انتقالات هستیم
:: والیبال ورامین در لیگ برتر ماندنی شد
:: کارخانه: برخی زیرمیزی پول می‌دهند
:: فرهاد ظریف: از قول من به کواچ دروغ گفتند/ بعد از المپیک همه چیز را می‌گویم
:: عادل غلامی: تیم جدیدم را بخاطر پول انتخاب نکردم/ قلبم با کاله است
:: نشست هماهنگی جام هجدهم برگزار شد


 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic