♥ ایــــران قـــدرت والــیبــال دنیــــا ♥

 
 
حکم کمیته انضباطی درباره مسابقه متین ورامین و شهرداری ارومیه
نظرات |

متین ورامین و پوریا فیاضی محروم شدند

جلسه کمیته انضباطی روز دوشنبه در محل فدراسیون والیبال با حضور همه اعضا تشکیل شد و در خصوص مسایل به وجود آمده در مسابقه روز چهارشنبه متین ورامین و شهرداری ارومیه بحث و بررسی شد و بعد از قرائت گزارش ناظر مسابقه و دیدن فیلم بازی رای زیر صادر شد:

 

نظر به اینکه مطابق گزارش ناظر و شواهد و مدارم متقن برخی تماشاگران منتسب به تیم میتن وارمین با توهین به بازیکنان تیم مقابل فضای سالن مسابقات را تحت تاثیر قرارداده‌اند و این رفتار مسبوق به سابقه فبلی بوده است. با استناد به بند 40 و 1-40 از ماده ده آیین نامه انضباطی ناظر بر ماده 3-40 آئین نامه مذکور تیم متین ورامین به پرداخهت دویست میلیون ریال جرمه نقدی و یک جلسه برگزاری مسابقه میزبان بدون تماشاکر محکوم شد.

 

همجنین پوریا فیاضی بازیکن تیم ارومیه به لحاظ انجام حرکت غیر ورز شی که غیر قابل انتظار بوده است به یک جلسه محرومیت قطعی از حضور در مسابقه بعد محکوم شد.مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : سه شنبه 30 دی 1393
زمان : 02:03 ب.ظ
مصاحبه زنیت با سعید معروف
نظرات | ادامه مطلب

معروف: منتظر بازگشت سردار آزمون هستم


متن کامل در ادامه مطلب ...


مرتبط با : حواشی
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : سه شنبه 30 دی 1393
زمان : 01:51 ب.ظ
آسیب دیدگی عبادی پور بسیار شدید است
نظرات |

پزشک تیم شهرداری ارومیه: 

'عبادی پور' را به بازی های پلی آف می رسانیم

پزشک تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: 'میلاد عبادی پور' به احتمال 60 درصد برای بازی های پلی آف به میدان می رود و ما تمام تلاش خود را برای رساندن این بازیکن ملی پوش به دیدارهای این مرحله به کار بسته ایم.

پزشک تیم شهرداری ارومیه: 'عبادی پور' را به بازی های پلی آف می رسانیم

'جواد پرویز' روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمام تلاش ما این است که این بازیکن بتواند تا زمان آغاز دیدارهای پلی آف بهبودی نسبی خود را به دست آورد.

 

وی اظهار کرد: آسیب دیدگی عبادی پور بسیار شدید است و رباط ها و تاندول های داخلی و بیرونی وی دچار پارگی و کشیدگی شده و می توان گفت در حد یک شکستگی شدید بوده است، ضمن اینکه استخوان مچ پا نیز ترک خوردگی جزئی دارد که خوشبختانه رو به بهبودی است.

پرویز گفت: عبادی پور در حال حاضر در تهران به سر می برد و زیر نظر پزشک متخصص تمرینات حرکت درمانی خود را انجام می دهد و پس از طی طول درمان خود هفته آینده برای ادامه معالجه و انجام درمان فیزیوتراپی به ارومیه منتقل می شود.

 

وی ادامه داد: این بازیکن به هیچ عنوان نمی تواند قبل از بازی های پلی آف به میدان برود و نیاز به بهبودی کامل دارد.

پرویز گفت: متاسفانه رباط های انگشتان دست راست نیکولای نیکولوف در دیدار با تیم متین ورامین نیز دچار کشیدگی و آسیب دیدگی شده است و ممکن است در بازی مقابل مهرپارس فارس به میدان نرود تا برای بازی های آینده سرحال و قبراق تر شود.

 

وی افزود: دو هفته ای است بیماری سرماخوردگی و آنفلونزای شدید در بین بازیکنان تیم ارومیه فراگیر شده که امیدوارم بزودی از تیم ما رخت بر ببندد تا بتوانیم به روال عادی بازگردیم و بدون هیچگونه دغدغه ای به بازی های پیش رو بپردازیم.

تیم شهرداری ارومیه در حال حاضر با 21 امتیاز در صدر جدول گروه 2 رقابتهای لیگ برتر والیبال کشور قرار دارد و روز پنجشنبه این هفته در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه میزبان مهرپارس فارس است.مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : سه شنبه 30 دی 1393
زمان : 01:48 ب.ظ
اعترافات سنگین "رزنده" علیه" اری گارسا"
نظرات | ادامه مطلب

سو استفاده از قدرت در راس فدراسیون جهانی والیبال

اعترافات سنگین "رزنده" علیه" اری گارسا"


ملی پوش والیبال برزیل می گوید که رییس فدراسیون جهانی شخصا او را تهدید کرده است.


...شرح کامل در ادامه مطلب 
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : دوشنبه 29 دی 1393
زمان : 12:27 ب.ظ
کازان در غیاب معروف پیروز شد
نظرات |

لیگ برتر والیبال روسیه: کاپیتان ایران تماشاگر پیروزی یارانش

تیم والیبال زنیت‌کازان روسیه در غیاب سعید معروف، بازیکن جدید خود توانست گروژنی را شکست دهد.

تیم والیبال زنیت‌کازان روسیه در ادامه مسابقات لیگ این کشور در دیداری خانگی برابر گروژنی قرار گرفت و با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای با نتایج 25 بر 15، 25 بر 17 و 25 بر 15  حریف خود را شکست داد.

 

در این مسابقه سعید معروف، پاسور جدید تیم زنیت به میدان نرفت و به همراه مت اندرسون آمریکایی تماشاگر پیروزی یارانش بود. طبق برنامه ریزی انجام شده معروف به همراه تیم زنیت کازان روز هفتم بهمن‌ماه امسال عازم کشور آلمان می‌شود تا در مسابقات لیگ والیبال اروپا شرکت کند و به نظر می‌رسد معروف نخستین حضورش در تیم زنیت را تجربه کند.

تیم زنیت در حال حاضر با 51 امتیاز از 20 بازی بعد از بلگوری در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ روسیه قرار دارد.مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : دوشنبه 29 دی 1393
زمان : 12:05 ب.ظ
خوش امد گویی کازانی ها به سعید معروف
نظرات |

شبکه کازان: سعید معروف خوش آمدی

[http://www.aparat.com/v/fp2Zl]
مرتبط با : فیلم
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : دوشنبه 29 دی 1393
زمان : 11:51 ق.ظ
مصاحبه تلویزیونی سعید معروف در اولین تمرین برای زنیت
نظرات |

مصاحبه تلویزیونی سعید معروف در اولین تمرین برای زنیت

سعید معروف با 3 هفته تأخیر به خاطر تعطیلات سال نوی میلادی و دریافت ویزای روسیه به تمرینات تیم جدیدش، زنیت کازان ملحق شد. فیلمی از تمرینات او را در سالن «والیبال سنتر» شهر کازان می‌بینید.

[http://www.aparat.com/v/UbIHJ]


مرتبط با : فیلم
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : دوشنبه 29 دی 1393
زمان : 11:40 ق.ظ
معروف و اندرسون
نظرات |

شام ستاره آمریکا با معروف

ستاره والیبال آمریکا و پاسور جدید تیم والیبال زنیت کازان در پایان یک جلسه تمرینی سنگین با هم شام مشترک خوردند.

سعید معروف که به تازگی تمرینات خود را با تیم جدیدش یعنی زنیت کازان آغاز کرده ظاهراً ارتباط خوبی با بازیکنان این تیم هم برقرار کرده است. در اغلب عکس‌هایی که از معروف منتشر می‌شود وی در کنار مت اندرسون آمریکایی حضور دارد.

وی با انتشار عکس جدیدی از خود نوشت که "بعد از یک جلسه طولانی با سرمربی که زبانش را نمی‌فهمی یک شام خوب می‌چسبد".

 

هدایت تیم والیبال زنیت کازان برعهده ولادیمیر آلکنو است که به نظر می‌رسد در تمرینات به زبان روسی صحبت می‌کند و کاپیتان تیم ملی والیبال ایران صحبت‌هایش را متوجه نمی‌‌شود.مرتبط با : عکس
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : یکشنبه 28 دی 1393
زمان : 01:44 ب.ظ
سعید معروف در گفتگو با سایت کازان:
نظرات |

معروف:به دنیا ثابت می‌کنم والیبالیست‌های ایرانی می‌توانند موفق باشند

پاسور ایرانی تیم والیبال زنیت کازان روسیه در گفتگو با سایت رسمی این باشگاه تاکید کرد: می‌خواهم به همه دنیا ثابت کنم والیبالیست‌های ایرانی می‌توانند در لیگ‌های خارجی موفق عمل کنند.

سعید معروف نخستین مصاحبه خود را پس از پیوستن به تیم زنیت روسیه انجام داد. این بازیکن در گفتگو با سایت رسمی باشگاه زنیت کازان روسیه تاکید کرد می خواهد به دنیا ثابت کند والیبالیست‌های ایرانی می‌توانند در لیگ خارجی موفق عمل کنند.

وی در این مصاحبه گفت: بالاخره من در کازان هستم و همه چیز در حال حاضر خوب است. من به خاطر تعطیلات سال نو میلادی سه هفته صبر کردم تا ویزایم صادر شود اما خوشحال هستم چون به زودی در یکی از بهترین تیم‌های دنیا بازی خواهم کرد. همه روزنامه نگاران ورزشی ایران در این مدت از من نوشتند چون نخستین بازیکن ایرانی هستم که در خارج از کشور بازی خواهم کرد.

 

 کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در بخش دیگری از حرف‌هایش عنوان کرد: من 12 فصل در لیگ ایران بازی کردم و دیگر وقت آن رسیده بود که در جایی دیگر تجربه کسب کنم. باور من این است که لیگ روسیه قوی‌ترین لیگ والیبال جهان است.

 

معروف با اشاره به پیوستنش به تیم زنیت کازان یادآور شد: تیم زنیت دو بار به من پیشنهاد داد که در بار دوم توانست نظر مرا تغییر دهد تا با این باشگاه قرارداد امضا کنم. برای من مهم این است که در تمامی مسابقات برنده شویم و می‌خواهم ثابت کنم که والیبالیست‌های ایران می توانند در لیگ‌های خارجی موفق عمل کنند.مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : یکشنبه 28 دی 1393
زمان : 11:09 ق.ظ
واکنش محمد موسوی
نظرات |

واکنش محمد موسوی نسبت به هتک حرمت حضرت محمد(ص)

 

سید محمد موسوی، ملی پوش والیبال کشورمان نسبت به هتک حرمت حضرت محمد(ص) واکنش نشان داد.

طی روزهای اخیر یک مجله فرانسوی در اقدامی بی شرمانه اقدام به انتشار کاریکاتورهایی درخصوص حضرت محمد (ص) کرده است که این مساله واکنش بسیاری از ورزشکاران ایرانی و خارجی از جمله یحیی توره هافبک منچسترسیتی، کریم عبدالجبار ستاره سابق بسکتبال آمریکا،و محسن ماهینی، فوتبالیست کشومان را به همراه داشته است.


آرش میراسماعیلی، قهرمان جودوی کشورمان و نایب رئیس فدراسیون جودو؛ محمدرضا روکی، قهرمان کوراش جهان؛ بهادر مولایی، دارنده مدال نقره وزنه برداری دسته فوق سنگین جهان و مهدی رجب زاده، کاپیتان تیم ملی ذوب آهن از جمله ورزشکارانی هستند که در صفحه اینستاگرام خود با انتشار تصاویر یاز نام حضرت محمد(ص) نسبت به این اقدام بی شرمانه واکنش نشان داده اند.

محمد موسوی، ملی پوش والیبال کشورمان نیز نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.مرتبط با : عکس
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : یکشنبه 28 دی 1393
زمان : 11:03 ق.ظ
تغییر زمان برگزاری چهار مسابقه لیگ برتر والیبال
نظرات |

تغییر زمان برگزاری چهار مسابقه لیگ برتر والیبال

هفته چهارم دوم دور برگشت لیگ برتر والیبال روزهای چهارشنبه و پنج شنبه اول و دوم بهمن ماه با شش مسابقه پیگیری خواهد شد.

هفته چهارم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام زنده یاد حسین معدنی قرار بود روز چهارشنبه در شهرهای تهران (دو دیدار)، گنبد، کرج، مشهد و ارومیه پیگیری شود که چهار دیدار آن به روز پنج‌شنبه موکول شد.

براساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال، با توجه به اینکه قهرمانان ورزشی ایران از جمله بازیکنان تیم ملی والیبال روز چهارشنبه، اول بهمن ماه با مقام معظم رهبری دیدار دارند، مسابقات هفته چهارم دور برگشت تیم‌های لیگ برتر که ملی‌پوش در اختیار دارند، به روز پنج شنبه موکول شد.

بنابر این برنامه کامل هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

 

چهارشنبه، یکم بهمن ماه:

گنبد، سالن المپیک: ساعت 17

بازرگانی جواهری گنبد – شهرداری تبریز

 

کرج، سالن انقلاب: ساعت 17

سایپا البرز – نوین کشاورز

 

پنج شنبه، دوم بهمن ماه:

تهران، خانه والیبال: ساعت 15

ارتعاشات صنعتی ایران – پیکان تهران

 

تهران، خانه والیبال: ساعت 17

وزارت دفاع – متین ورامین

 

ارومیه ، سالن غدیر : ساعت 17

شهرداری ارومیه – پارس مهر فارس

 

مشهد، سال مهران : ساعت 17

میزان خراسان – شهرداری زاهدانمرتبط با : سوپرلیگ 93
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : یکشنبه 28 دی 1393
زمان : 10:56 ق.ظ
سعید معروف با لباس زنیت
نظرات |

روس‌ها از ستاره ایرانی خود رونمایی کردند 

باشگاه زنیت‌کازان: معروف یکی از عوامل پیشرفت خیره کننده والیبال ایران بوده است

سایت رسمی باشگاه زنیت کازان با انتشار خبری از حضور ستاره 29 ساله ایران در این باشگاه خبر داد و نوشت که معروف در حال حاضر یکی از بهترین پاسورهای جهان محسوب می‌شود و دریافت جایزه بهترین پاسور لیگ جهانی 2014 سندی بر این ادعاست. می‌توان با اعتماد به نفس گفت این بازیکن یکی از عوامل پیشرفت خیره کننده والیبال ایران بوده است، به یاد بیاورید که ایران چگونه موفق به کسب جایگاه چهارمی لیگ جهانی و مقام ششمی رقابت‌های قهرمانی جهان شد. این عناوین بزرگترین دستاورد تاریخ والیبال ایران است. معروف در کارنامه داخلی خود دوبار قهرمانی باشگاه‌های آسیا و قهرمانی کشور خود را دارد و برای تیم زنیت در مسابقات لیگ روسیه و رقابت‌های بین‌المللی شرکت خواهد کرد. اولین عملکرد او در خانه بازی یک شنبه آینده است که می‌تواند وحشتناک باشد.

زنیت کازان یکشنیه هفته آینده میزبان گروزنی است و در صورت صلاح‌دید کادر فنی معروف می‌تواند بازی در لیگ برتر والیبال روسیه را تجربه کند.مرتبط با : اخبار
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : شنبه 27 دی 1393
زمان : 11:25 ق.ظ
عکس های نخستین تمرین معروف با زنیت
نظرات |

عکس های نخستین تمرین معروف با زنیت

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران، نخستین تمرین خود را با تیم جدیدش، زنیت کازان انجام داد و ممکن است در نخستین بازی این تیم در لیگ روسیه مقابل گروژنی به میدان برود.مرتبط با : عکس
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : شنبه 27 دی 1393
زمان : 11:19 ق.ظ
گزارشی از مسابقه پیکان و میزان
نظرات | ادامه مطلب

گزارشی از مسابقه پیکان و میزان مشهد از دور برگشت سوپر لیگ 


لطفا به ادامه مطلب بروید ...


مرتبط با : سوپرلیگ 93
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : شنبه 27 دی 1393
زمان : 11:05 ق.ظ
عکس های مسابقه جنجالی پیکان و میزام مشهد
نظرات | ادامه مطلب

عکس های مسابقه جنجالی بین پیکان و میزام مشهد

این مسابقه همانند مسابقه دور رفت همراه با حواشی و صحنه های برخورد بازیکنان دوتیم بود


در حاشیه دیدار پیکان ـ میزان، درگیری لفظی‌ای بین فرهاد قائمی و عادل غلامی به وجود آمد که با دخالت بازیکنان و کادر فنی دو تیم ختم به خیر شد. 

برای دیدن بقیه عکس ها به ادامه مطلب بروید ...مرتبط با : عکس
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : شنبه 27 دی 1393
زمان : 10:38 ق.ظ
لقب سایت های خبری روسیه به سعید معروف
نظرات |

سعید معروف شاهزاده ایرانی

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان به یکی از تیم های باشگاهی روسیه پیوست. سایت های خبری روسیه لقب سعید معروف را پادشاه ایرانی گذاشته اند.مرتبط با : عکس
نویسنده : Mariam_m
تاریخ : شنبه 27 دی 1393
زمان : 10:28 ق.ظ
:: سایت هواداران والیبال ایران
:: برنامه لیگ جهانی 2016 والیبال اعلام شد
:: شهرام محمودی: اصرار ندارم پسرم والیبالیست شود
:: خولیو ولاسکو: وکیلی انتخاب شایسته فدراسیونی‌ها بود
:: مصــاحبـــه
:: برنامه جام واگنر
:: رده بندی نهایی رقابت ها / چهار بازیکن ایران در جمع برترین ها
:: ایران - ژاپن / ساعت ۱۷ و ۳۰ دیدار نهایی
:: ایران 3 - 2 چین
:: کاپیتان زرینی رکورد دار می شود
:: جام هجدهم؛ اکبری 12 مرد والیبال ایران را معرفی کرد
:: گرما در فصل نقل و انتقالات والیبال
:: نماینده گیلان در لیگ‌ برتر والیبال
:: عطایی:مبلغ‌قرارداد‌برخی‌بازیکنان‌منطقی‌نیست
:: عطایی: منتظر ترکیدن حباب نقل و انتقالات هستیم
:: والیبال ورامین در لیگ برتر ماندنی شد
:: کارخانه: برخی زیرمیزی پول می‌دهند
:: فرهاد ظریف: از قول من به کواچ دروغ گفتند/ بعد از المپیک همه چیز را می‌گویم
:: عادل غلامی: تیم جدیدم را بخاطر پول انتخاب نکردم/ قلبم با کاله است
:: نشست هماهنگی جام هجدهم برگزار شد
( تعداد کل صفحات: 2 )

[ 1 ] [ 2 ]
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic