برنامه دیدار با حضور محمد موسوی و شهرام محمودی

شنبه 2 دی 1391 01:00 ب.ظ

نویسنده : Mobina. H
ارسال شده در: فیلم ، کاله مازندران ،
[]

بهروز عطایی:بیرون سالن برف می آمد و داخل پیچ و مهره!

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران که تیمش در جریان دیدار برابر شهرداری ارومیه به دلیل تنش‎های ایجاد شده از سوی تماشاگران از ادامه بازی خودداری کرد، گفت: در جایی که امنیت جانی بازیکنانم در خطر است، هرگز اجازه بازی به آنها نمی‎دهم حتی اگر از برد تیمم اطمینان داشته باشم.


http://www.nedayeenghelab.com/images/docs/000069/n00069377-b.jpg

بهروز عطایی در گفتگو با مهر، به جریان دیدار تیم‎های والیبال شهرداری ارومیه و کاله مازندران که در گیم سوم نیمه تمام ماند اشاره کرد و ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازی یک بر یک مساوی بود و در گیم سوم هم ۷ بر ۷ مساوی پیش می‎رفت که مشکلات ایجاد شده از سوی تماشاگران شرایط را برای ادامه بازی به هم زد. به همین دلیل با هماهنگی و مجوز ناظر مسابقه تیمم را به داخل رختکن بردم.

“البته گفته می‎شود که داوران و ناظر مسابقه پس از آرام شدن جو سالن تیم‎تان را به ادامه بازی دعوت کردند اما شما نپذیرفتید. دلیل این تصمیم چه بود؟”، وی در پاسخ به این پرسش تاکید کرد: اگر آنها می‎توانستند شرایط سالن را آرام کنند باید از قبل این کار را می‌کردند نه زمانیکه امنیت بازیکنان به خطر افتاد. از نظرم فضای سالن همچنان به گونه‎ای بود که امنیت بازیکنان در آن حفظ نمی‌شد همان طور که در جریان بازی حفظ نشد.

سرمربی تیم والیبال کاله ادامه داد: فضای سالن اصلا برای ادامه بازی آماده نبود اما آنها می‎خواستند تحت هر شرایطی بازی را دنبال کنند تا نتیجه تعیین شود در حالیکه من هرگز اجازه نمی‎دهم تیمم در چنین شرایطی وارد زمین شود. بازیکنان منافع ملی هستند. برای هریک از آنها میلیون‎ها تومان هزینه شده است. این شرایط برای بازیکنان تیم مقابل هم وجود داشت. به هر حال همه آنها امانت دست ما هستند.

وی با تشکر از بازیکنان شهرداری ارومیه مانند سعید معروف و علیرضا نادی (بازیکنان فصل گذشته کاله) که بدون کوچکترین بی‌احترامی و در نهایت ادب بازی کردند و هرگز مشکل ساز نشدند، تصریح کرد: تماشاگران این تیم طاقت برخی صحنه‌ها را نداشتند و فضا را به گونه‎ای ملتهب کردند که ادامه بازی امکان پذیر نبود.

عطایی با تاکید بر اینکه پرتاب پیچ و مهره به داخل زمین از گیم اول آغاز شد، افزود: البته شدت پرتاب پیچ و مهره از ابتدای بازی زیاد نبود اما در گیم سوم خیلی زیاد شد طوریکه مجبور به ترک زمین شدیم. حتی وقتی ناظر بازی به داخل رختکن ما آمد یک مشت پیچ و مهره از جیبش درآورد و نشان‎مان داد. فکر کنید اگر یکی از آنها به چشم یکی از بازیکنان ما برخورد می‎کرد الان باید از مصیبت حرف می‎زدیم نه متوقف شدن بازی و اینکه چرا بازی را ادامه می‎دادیم، محکوم می‌شدیم.

وی با تاکید بر اینکه ناظران و داوران موظف به کنترل جریان بازی هستند، خاطرنشان کرد: پرتاب پیچ و مهره در آغاز بازی زیاد نبود اما اگر همان زمان بازی متوقف می‌شد تا جلوی آن گرفته شود، شاهد انبوهی از پیچ و مهره نمی‌شدیم واقعیت این بود که بیرون سالن برف می‎آمد و به همان اندازه در داخل سالن شاهد پرتاب این اشیا بودیم.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل در پایان گفت: در هر صورت از همان ابتدای بازی داور باید در برخورد با این صحنه‌ها تصمیم می‌گرفت که تا پایان چیزی ندید و به تذکرهای جزئی بسنده کرد. حالا هم من نسبت به عواقب تصمیم که مانع از ادامه بازی تیمم شدم، نگرانی ندارم. قطعا در نشست کمیته انضباطی تصمیم منطقی در این مورد اتخاذ خواهد شد.خولیو ولاسکو 19 دی ماه به ایران می آید

 

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان هشتم ژانویه 2013 (19 دی ماه 1391) به ایران باز می گردد.

خولیو ولاسکو سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال کشورمان که بعد از کسب جواز حضور در مسابقات لیگ جهانی 2013 والیبال در شهریور ماه به ایتالیا رفته بود 19 دی ماه به منظور نهایی کردن قرارداد جدید خود و امضای آن به ایران می آید.

ولاسکو در این سفر علاوه بر ارائه برنامه های خود برای آماده سازی تیم ملی کشورمان برای حضور در مسابقات لیگ جهانی، جام ملتهای آسیا، برپایی اردوهای تیم ملی، برنامه تمرینی و ... از رقابتهای لیگ برتر والیبال هم دیدن می کند تا از نزدیک در جریان این مسابقات قرار گیرد. گرچه ولاسکو با گذشت 13 هفته از مسابقات لیگ برتر والیبال در ایران حضور نداشت اما با در اختیار داشتن فیلم تمامی مسابقات که از سوی فدراسیون والیبال برای وی ارسال شد در جریان کامل رویدادها بود و به تمام اتفاقات لیگ برتر اشراف پیدا کرد.

در این بین مسئولان فدراسیون والیبال در تلاش هستند تا همزمان با حضور ولاسکو در ایران از پیه رو ربادنگو مشاور فدراسیون والیبال ایران هم دعوت به عمل آورند تا به کشورمان سفر کند و نشستی با ربادنگو و ولاسکو داشته باشند.

 

سلام دوستان...فقط خواستم خبر چندتا عکس باحال رو بدم که قراره به زودی بذارم...فعلا


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 3 دی 1391 01:42 ب.ظلوگوی دوستان

بصیرت آخرالزمانی